Wpis z mikrobloga

Mirki - jeśli będziecie sobie szukać psa do bloku to nie ma lepszej rasy niż samoyedy. Musicie sobie kupić najlepiej dwa bo jeden to się będzie stresował i będzie niespokojny. One ogólnie potrzebują mało przestrzeni i mało ruchu, jeden spacer wieczorem wystarczy. Można je spokojnie zostawić samemu, będą się same ze sobą spokojnie bawić, a sąsiedzi nawet nie zauważa że macie psy. Najważniejsze - nie szczekają więc jak macie uciążliwych sąsiadów to jest to pies dla was #pies #psy #porada #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
@pieknylowca: hehe najlepsze że na osiedlu mam kilku takich co mają samoyedy. Ale to nadal nic w porównaniu do kundla ze schroniska z lekiem separacyjnym którego durny właściciel zostawia samego na cały dzień i ma w dupie że sąsiedzi od miesięcy narzekają.
  • Odpowiedz
  • 0
@thewickerman88: szkoda że nie mam zapisanego swojego posta o psiarskiej rodzinie mojej byłej - w skrócie: oni wszyscy przed wyjściem klękali przed pieskiem i się mu tłumaczyli gdzie idą i prosili żeby się nie stresował bo zaraz wrócą. Czaisz to? Dorośli ludzie klękali przed psem i się mu spowiadali (co nic nie dawało bo darł jape cały czas)
  • Odpowiedz