Wpis z mikrobloga

@TS_X9: pewnie mógłbym pisać teraz elaboraty o tym, że rozsądna polityka migracyjna wymaga integracji przybyszów z lokalsami, a to powinno się odbywać poprzez wprzęgniecie ich w lokalne struktury społeczne i umożliwienie współdecydowania o lokalnych sprawach w duchu współodpowiedzialności za 'małą ojczyznę', no ale po co, skoro pewnie trafiłem na kolejnego średnio lotnego wykopowego nacjoluszka z gwoździem w mózgu i cały mój trud będzie jak krew w piach, tak więc adios, nie
@In_thrust_we_trust: jesteśmy państwem unitarnym, uważam, że osoby bez polskiego obywatelstwa nie powinny decydować o najważniejszych urzędach i tym samym kierunku polityki całego państwa. Po uzyskaniu obywatelstwa jak najbardziej. Dobrą drogą dochodzenia do obywatelstwa mogłoby być zaangażowanie w sprawy lokalne, np. poprzez udział w wyborach samorządowych.
@dzidek_nowak udowodnij. Ja mogę powiedzieć że jesteś złodziejem i nie ma czasu marnować na pisanie z Tobą, skoro rzucasz takie oskarżenia to powinieneś mi to udowodnić.
@dzidek_nowak masz o mnie notatki? To cudowne :* a to że broniłem Ukraińców przed ruską propagandą znaczy że jestem Ukraińcem xD
Świetnie jesteś wytresowany.
Ja o nikim nie robię notatek, robienie notatek jest w interesie kogoś kto takie coś robi xD
po co asymilować braci z UA


@TS_X9: po pierwsze po to, że to obecnie największa mniejszość w Polsce
po drugie nie wiem czy zauważyłeś, ale moja wypowiedź nie dotyczyła jedynie migracji z Ukrainy, a migracji jako takiej
@koala667: ale glupota zeby ukraincy mogli glosowac w polsce, powinno byc tak, ze jak placisz tu podatki od 18 lat to mozesz glosowac jak masz obywatelstwo