Wpis z mikrobloga

Mirasy opiszę wam pokrótce moją najlepszą karierę w #footballmanager a dokładniej w #footballmanager2013. Wziąłem Białoruś i prowadzę ją do teraz tj. 2036 roku. :) Wygrałem z Białorusią kilka razy MŚ i ME, a w rankingu FIFA mam 5 miejsce (1 miałem tylko kilka razy, maksymalnie przez kilka miesięcy po turniejach). O ile dobrze kojarzę ani razu nie wygrałem Pucharu Konfederacji, musiałbym teraz sprawdzić a nie chce mi się włączać gry.
  • 5
@ZenobiuszFurman: Nie, nie grałem tylko Białorusią, grałem też kilkoma klubami np. Borussią Moechengladbach, choć czasem zdarzyło się tak że przyjąłem ofertę od klubu, grałem nim i ostatecznie stwierdzałem że to jednak nie to, najkrócej byłem w Lazio Rzym gdzie spędziłem 3 dni XD.

Ogółem Borussia, to klub do którego ściągnąłem paru utalentowanych młodzików z Białorusi, rozwinąłem ich, a potem stawali się światowymi gwiazdami. Raz mi się wygenerował napastnik o raczej dość
@ZenobiuszFurman: W sumie dorzucę zaraz screeny. Jedno mnie martwi tylko za każdym razem jak gram w Fm-a, crushdampy (przez niemiłe doświadczenia z nimi zazwyczaj mam 3 zapisy na jedną grę oraz autozapis raz na 2 tygodnie lub miesiąc)
@ZenobiuszFurman: Gdy nie było zgrupowań, a nie prowadziłem klubu, często obserwowałem młodsze roczniki, kiedyś przez około jeden sezon prowadziłem Torpedo Żodzino, i wymogłem na zarządzie rozbudowę obiektów młodzieżowych, dzięki czemu klub ten nawet teraz (około 10 lat po skończeniu się mojego panowania w tym klubie) produkuje mi przynajmniej paru przyszłych reprezentantów kraju.