Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki mam pytanie czy warto jest zmienić mój stary Xiaomi redmi note 10 pro na nowy iPhone od Appla?
Pytam bo wszyscy u mnie w kołchozie wielbią iPhony i mają pobrane w sieciach albo skaldali z wypłaty, jeden z kolegów dal mi iPhone abym się pobawił i zobaczył jak śmiga bo chciałem tez go kupić a tam jest totalna pustka jakoś tak inaczej niż w androidzie
Czy jest wart swojej ceny?? Kupić czy nie??

#telefony #gsm #iphone #apple #kiciochpyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
@mirko_anonim myślisz, że ktoś wyciągnie czarodziejską kulę i przewidzi czy iPhone ci podpasi.. Ci, którzy ich używają są zadowoleni. Ci niezadowoleni wracają na Androida i tam używają. Zależy do czego potrzebujesz sprzętu, jak z niego korzystasz. Mówisz, że jakoś pusto. Po prostu ten ktoś nie miał pewnie poinstalowanych rzeczy i stąd wrażenie. Systemy są inne choć dziś te różnice nieco się już zacierają.
@mirko_anonim: miui sposobem osbslugi i paru inny rzeczy bylo wzorowane na ios, niestety poszli w zla strone i zasyfili system
mi iphone osobiscie sie podoba bo po prostu dziala
jeden z kolegów dal mi iPhone abym się pobawił i zobaczył jak śmiga bo chciałem tez go kupić a tam jest totalna pustka jakoś tak inaczej niż w androidzie


No to chyba już wiesz?

Czy jest wart swojej ceny??


Oczywiście, że niewart.

@mirko_anonim: