Wpis z mikrobloga

Przeczytałem dziś gdzieś, że fuckata zarabia 200k miesięcznie z OF.

Proste pytanie - czy ona pokazuje waginę? Cycki? Czy tylko "pozuje" albo ubiera jakieś ciuchy z sex shopu?

Napisałem, że proste, bo zaraz zlecą się złośliwe wykopki sugerując, że chcę kupić abonament na zdjęcia wormsa xD Nie, chciałbym lepiej zrozumieć dzisiejszy świat i taka wiedza pozwoli mi to zrobić. Za jakie zdjęcia Andrzeje płacą w sumie 6.5k dziennie?! A może ta suma to farmazon?

#famemma #patologia
OnKujajor91 - Przeczytałem dziś gdzieś, że fuckata zarabia 200k miesięcznie z OF.

Pr...

źródło: 3571ba10afc3afc2758e229f425c697b9f163aeea928ebd8af149ff1e22bb1b0

Pobierz
  • 7
onlyfans to zbiór spiermiarskich zdjęć i tam wykupuje się abonament niczym na netflixie ale do konkretnych ''twórców'', ale czekam na opinie ekspertów bo mogłem coś #!$%@?ć
@OnKujajor91: a jeszcze co do zarobkow na OF to tam jest kilka paywalli. Pierwszym z nich jest subskrypcja, potem wysylane sa masowo wiadomosci do subskrybujacych z mozliwoscia odblokowania jakiegos dodatkowego contentu za kolejne pieniadze, a dla najwierniejszych psów za grube pieniądze sprzedawane są materiały personalizowane. Więc nie ma co przeliczać ilosci subskrybentoów jako zarobku/ceny subskrypcji bo być moze fagata ma jakieś grono psów które jej dodatkowo przelewają jeszcze gruby hajs
@OnKujajor91: Nie wiem jak to działa dokładnie i jaka jest proporcja w przychodzie między subskrypcją a tym co szon sprzeda na priv spermiarzom.

Jednak zauważyłbym na przykładzie Berliniary
- Zaczynała od czegoś co trudno nawet softem nazwać. Pozowanie w bieliźnie i nic więcej. Zarzekała się, że nigdy nie pokaże cipy.
- Potem zaczęła świecić cyckami
- Teraz już robi nawet filmiki, w których wkłada w siebie różne rzeczy i w różnych