Wpis z mikrobloga

#tusk #tusk #kaczynski #pis #po #polska #polityka #narodowcy #konfederacja #ko #walesa #feminizm #lgbt #biedron #marszekobiet #marszszmat #feminizm #aborcja #lewica #zandberg #koty #uchoprezesa #paliwoda #gramatyka #ortografia #jezykpolski
mam powazne pytanie czy istnieje jakas Polska 2 na madagaskarze albo na biegunie polnocnym? xD bo czasami ktos cos pisze do mnie niby po polsku ale nie idzie sie wogole dogadac xD np hand reka to u nich jest np noga rozumiecie koncept xD
czy jakies ostre choroby psychiczne albo bardzo niska inteligencja sprawia ze ich zmysly ich oszukuja? xD
marlboro-gold - #tusk #tusk #kaczynski #pis #po #polska #polityka #narodowcy #konfede...

źródło: z30261105IH,Skibidi-Toilet

Pobierz
  • 3
@Zeudos: ale czy nie uzywanie polskich znakow jakos uniemozliwia zrozumienie tresci? poprostu zawsze jak cos napisze to moi rozmowcy rozumieja jakos to na opak xD jak dam zaprzeczenie to oni pisza jakbym nie dal xD
@Zeudos: i wogole mozesz mi wytlumaczyc ze standard poprostu na kazdym forum mialo byc jakies poprostu niemoralne itd i jak teraz pisze to mam nadzieje ze zrozumiesz to co napisalem bo czasami mam watpliwosci czy nie napisac poprostu uga haga biba dam i efekt bedzie ten sam xD