Wpis z mikrobloga

Kolejna osoba do wywalenia z Freaków - Daro Lew. Może w końcu niech publika się wypowie, żeby wywalić tego gościa? Bo takim tokiem to w ogóle nie róbmy gal, bo i tak po jednym niecelmym ciosie się podda i zgarnie pieniądze.
Podczas walki z Xayoo utyka na nogę, w wywiadzie po walce już normalnie chodzi, nic nie mówi, że przegrał przez jakąś kontuzję czy obicie. q
#famemma
qwe_ - Kolejna osoba do wywalenia z Freaków - Daro Lew. Może w końcu niech publika si...

źródło: daro lew

Pobierz
  • 17
@qwe_: Ekonomia gal też jest w cenie. My tego nie liczymy, ale Rozpara i Pasternak co to faktycznie dopinają, a nie Gola i Boxdel wiedzą, że na 18-20 nazwisk na kartę walk, muszą mieć te 6 tańszych. Tyle ile oni wydali na ten turniej w K-1 to ja wysiadam, koło może nawet 3 milionów PLN, bo startowe były, co gadał Sid i coś Polak pluł się, że to federacja bierze podatek,
@PZt37: Dobra, a ja wole Murana niż Daro Lwa, dalej dajemy populistyczne i głupie przykłady?
Daro Lew od kilku walk już jest totalnie nudną personą której robienie dymów to przyniesienie sztucznego węża na f2f.
Rozumiem na początku beka z upośledzonego nawet się odpalał, ale serio ile można.
Tym bardziej, że typ wcale jakiejś super roboty na konfach nie robi, a potem jest czas gali i jego walki trwają 10 sekund na
@BiednyJohny: Wyniki jego walk są zazwyczaj jasne (poza tą z Disem xD) więc nie wiem czy jest tu pole popisu do scamów. Traktują go jako taniego zapychacza karty, normiki go lubią, nie wiem czy inne "zapychacze" nie będą od niego gorsze.
@qwe_: A Ja Ci powiem tyle że Daro Lew to nieszkodliwy starszy Pan który spełnia swoje marzenia, czasami zabawny, nikomu nie szkodzi, czasami zaskoczy jak ostatnio w walce z Disem a stawki za jego walki są pewnie dość niskie więc Fame nawet tego nie odczuwa.
via Wykop
  • 0
@Nehro: FAME może nie odczuwa, ale odczuwają widzowie, którzy czują się oszukani. Może w ogóle niech Daro Lew występuje tylko na konferencjach a walki odpuści.