Wpis z mikrobloga

@SzamanMateusz: ile ma lat? Jak poniżej 35 ( i dodatkowo nie ma kaszojada) to raczej kiepski pomysł.( ja na pierwsze moto od 5 lat mam k1200s 167koni/130Nm) i trzeba mieć wielki szacucek do takiej maszyny i swoich umiejętności.
SzamanMateusz @kipowrot zły pomysł to mówienie komuś czy dany motocykl nadaje się na 1 moto czy nie. Wszędzie o tym trąbią co jest prawdą. Na 1 moto najlepiej kupić to co nam się podoba i nas jara. Chcesz litrowego sporta? Spoko. Chcesz 125? Tez spoko. Jak ziomek ma olej w głowie i jest tego pewien to czemu nie? Nawet jak nie ma oleju to w sumie jego życie, decyzję i kasa.
nauczy się jeździć znacznie później niż ktoś na moto o innej geometrii


@kipowrot: Głupszego stwierdzenia już dzisiaj tu chyba nie przeczytam. A jest 6 rano.
@SzamanMateusz: teoretycznie olej w glowie juz jest, ale sila manetki zawsze wygrywa zeby wejsc z nadswietlna predkosc na takim moto ( ͡° ͜ʖ ͡°) ducati sa bardzo chrakternymi motocyklami, ogolnie wibracje, ruszanie, odpalanie, suche sprzegla

piekne moto ale trzeba mu troche uwagi poswiecic, a sam czlowiek? nie wiem nie znam, osobiscie na pierwsze moto typowy sport, ta pozycja itd zdecydowanie nie
jak kupi i bedzie narzekal na
Ducati Panigale 899 albo 959 na pierwsze moto


@SzamanMateusz: Obawiam się, że miłość może bardzo szybko przerodzić się w zmagania z maszyną. Taki motocykl nie jest dobrym pomysłem na pierwsze moto, bo przy takich sprzętach pasuje mieć już jakieś pojęcie. Pomijam to, że mnie sporty kompletnie nie interesują na równi z chopperami, ale przede wszystkim, uważam, że nie umiałbym poprawnie i bezpiecznie tym jeździć.

Jak chce, niech kupuje, ale uważam to