Wpis z mikrobloga

Jak zostałem znienawidzony przez współpracowników .
O co chodzi robota w corpo 200-300 maili do odpisania głównie tej samej treści zajmuje się onbordingiem nowych to zawsze ktoś pyta o badga z hr jakieś nowe osoby etc , w naszej grupie odpowiedzi to copy paste zwykle ze zmianą nazwiska jako że cały my note został usunięty , do chat AI mamy Bloka , ale jest możliwość zainstalowania opery a tam jest Aria
To żeby nie szukać ani samemu nie klepać nowych zapisków wklejam mejla daje ari polecenie co ma odpisać i ta jedzie z koksem
I moje mejle zwróciły uwagę wyżej i dostałem propozycję dodatkowego zarobku żeby porobić. Szablony Aria zrobiła to w 10 min
Powiedziałem koledze z roboty jak to działa to mnie do 3 managerów wyżej napisał że tak to robię i w piątek boss bossów przychodzi pyta się gdzie Pong jest kolega zaciera ręce jak karamba w bajce to przychodzę na wezwanie tam koleś z nim z aparatem szefu rękę podaje wręcza jakieś krystaliczne gowno award work smart not hard , I mówi żebym wszystkim takie szkolenia zrobił jak tego używać i zostaje supervisorem teamu
I wszystkich tak dupa zapiekła , a najgorzej kolesia który wszytko robił żeby dostać awans #pracbaza
  • 7