Wpis z mikrobloga

Mam refleksję na temat #kanalsportowy i #kanalzero - to rozstanie nikomu nie wyszło na dobre, jeden jak i drugi kanał nie potrafią zrobić teraz wartościowej ramówki. Zero mnie osobiście rozczarował pomimo teoretycznie bogatej oferty, a Sportowy nie potrafi się podnieść po ciosach od Stanowskiego. Nie mam teraz czego słuchać w trasie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 6
@haakenn: a co to znaczy „wartościowa” ramówka? Kanał sportowy większości składał się ze sportu i pudełkowych treści, teraz są filmy bardziej ambitne i konkretne, czyli wartościowe.
@haakenn: Czyli to rozstanie nie wyszło Tobie na dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stanowski na wszystkim trzyma łapę, zgarnął rozpoznawalnych w internecie ludzi (a nie znanych tylko z telewizji), zrobił szoł i nakręcił wyświetlenia nawet poza granicami kraju.

Dla niego raczej wyszło na bardzo dobre, choć to pewnie będzie można w pełni podsumować po miesiącach albo i latach
@haakenn: Stanowskiemu to właśnie wyszło na dobre. Samo założenie KS dużo mu pokazało. Sport się nie klika, tak jakby chciał i klikać się nie będzie. Nawet głośne nazwiska tego nie zapewnią. Zawinął manatki i zajmuje się tym co go bardziej kręci.