Wpis z mikrobloga

Macie swojego jakieś bossa, który dla wszystkich jest "łatwy" a Wam sprawiał gigantyczne problemy?
Dla mnie zdecydowanie ten smok. Jak grałem pierwszy raz w DS1 kilka lat temu to się potwornie męczyłem, teraz gram znowu i najwięcej wyjebek poszło na nim. Nienawidzę go z całego serca xD
Notabene zachęcam wszystkich do powrotu do Anor Londo i w przyszłości można porobić jakieś pvp. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#darksouls #fromsoftware #gry
FPmaster - Macie swojego jakieś bossa, który dla wszystkich jest "łatwy" a Wam sprawi...

źródło: 20240211100154_1

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@FPmaster: Jego najłatwiej zabić gdy odbiegasz jak najdalej, baitujesz żeby zmienił formę, czekasz jak zrobi szarże, omijasz go i wtedy go walisz po po nogach bo jest bezbronny i powtarzasz schemat xD
Pamiętam ze jak gralem za pierwszym razem w ds1 to najwięcej problemów mi ornstain i smough zrobili - nie liczyłem ale możliwe że okolo za 60 podejściem udało mi się ich pokonać. Niedawno wróciłem do ds i udało się
  • Odpowiedz
@FPmaster o ja sobie zacząłem drugie podejście po 5 latach od ukończenia. Capra demon padł za pierwszym xD teraz zmierzam do głębin i na dzień dobry złapałem klątwę.... xd
  • Odpowiedz
@FPmaster: Pontyfik Sulyvahn w DS3. Ciągle słyszę od wszystkich, że on jest strasznie prosty, a przy każdym podejściu do DS3 najbardziej obawiam się walki z nim
  • Odpowiedz
Pontyfik Sulyvahn


@falwack: mam to samo. Wszędzie piszą, żeby go parować a ja nie umiem tego skutecznie zrobić w tej grze, chociaż w jedynce opanowałem tę mechanikę dość dobrze.

@FPmaster: z tym smokiem nigdy nie miałem problemów i może dlatego tak go lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za to pierwszy boss z dodatku czyli Strażnik Sanktuarium to dla mnie totalny random. Raz go zrobię za pierwszym,
  • Odpowiedz