Wpis z mikrobloga

Nie mój projekt ale zdecydowałem się go zrealizować bo to kawał świetnej roboty. Oczywiście na survivalu. Zbieranie materiałów zajęło półtora miesiąca, samo budowanie, parę śmieci i re-kompletowanie utraconych bloków - ok. 2 tyg. Największa ilość bloków które stanowią fundament budyneku to gładki kwarc, który musiałem w miarę szybko przetapiać w supersmelterach po 64piece. Wyszło tego 40k.

Shadery - Complementary reimagined

#minecraft
5KYN3T - Nie mój projekt ale zdecydowałem się go zrealizować bo to kawał świetnej rob...

źródło: 1000004527

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@5KYN3T ale zajebiste zamczycho, aż mam ochotę pograć w klocki i też coś zbudować. Ciekawe jak się taki projekt robi od zera, czy osoba jak architekt najpierw to gdzieś sobie rozrysowywuje, czy idzie trochę na spontanie i stopniowo dobudowywuje kolejne segmenty konstrukcji
  • Odpowiedz
  • 3
@cutecatboy: Nie mam pojęcia. Jest blueprint do moda litematica który można ściągnąć stąd Zasadniczo trochę przyspiesza proces budowania, zwłaszcza że można budować warstwa po warstwie. Tak czy inaczej aby postawić to na serwerze survival, musiałem zaopatrzyć się w super smelter, stacking RAID farm, villager trading hall z czego z 30 robiłem wymiany - emeraldy za kwarc, Guardian farm dla klocków z pryzmarynu, i kupowanie innych rzeczy za wiele diamentów od innych
  • Odpowiedz