Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie @Oskarek89 marzyłem o tym żeby sie oduzaleznic od wykopu, blokowalem w hoscie nie pomogało, usuwalem apke na tel nie pomagalo, w koncu zaczalem czytac gorace w mikroblogu, widze ze wykop zmienil sie w ciagu ostatnich 2 lat z ciekawgo poziomu i merytorycznych dyskusji na dno bagno i gowno, gorsze od kwejka , ciagle tyko jakies debilowate teksty typu usun konto (zaraz mi pierwszy lepszy pajac to napisze w komentarzu), zwierzenia ze cos bylo w czyims odczuciu mega fajne co dla innych znaczy c--j mnie to obchodzi, wysmiewanie sie z innych, gole d--y, widac wejscie nowego pokolenia na wykop, nowych studentow studiujacych 3 lata jak byc bezrobotnym. well done.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widze ze wykop zmienil sie w ciagu ostatnich 2 lat z ciekawgo poziomu i merytorycznych dyskusji


@AdrianoD: HAHAHA

Że co niby? Że dwa lata temu tu były merytoryczne dyskusje i było ich więcej niż teraz?

No chyba logujemy się na inny Wykop
  • Odpowiedz
Idea tego miejsca jest to, ze masz kontrole nad tym co czytasz czy wykopujesz. Nawet jesli cale nowe pokolenie zaspamuje glowna badziewiem to I tak w wykopalisku znajdziesz cos dla siebie, ale trzeba troszke trudu zamiast easy way I na glowna.
  • Odpowiedz