Wpis z mikrobloga

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze wojna bedize. Nie bez powoodu wszyscy politycy w Europie #!$%@? ze Rosja cos planuje ba nawet w Rosji narracja jest budowana o wojnie w calym NATO. Zakladam ze uderzenie pojdzie najpierw w Łotwe nie w Litwe nie w Estonie a wlasnie w Łotwe. Ona lezy idealnie posrodku tak samo maja do Niej daleko Finowie jak i my. Jak my sie wtedy zachowamy? Wyslemy wojska na Lotwe? Ja jebe to jest tak abstrakcyjne ze szok a przeciez o tym mowi artykul 5. Co jesli Rosja zaatakuje Lotwe i zajmie nawet pare km terenu? NATO zaatakuje Moskwe? No nie wiem. Ale zyjemy w ciekawych czasach. Ja juz troche ubrany i rozebrany bo wiem ze Rosja nawet jesli nie ma szans z calym NATO. Ale w w wyniku ataku nawet na kraje nadbaltyckie u nas bedzie masowy pobor a kto wie gdzie nas wysla i kto gdzie trafi. Nikogo nic nie bedzie obchodzilo. Przepisy mowia jasno. I ludziom ktorzy nie wierza w wojne z Rosja to dodam ze mielismy juz okolo 20 wojen z Rosja.
#ukraina #wojna #rosja #polska #nato
PABLO__ESCOBAR - Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze wojna bedize. Nie bez ...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR dwa lata temu nie bylo zadnej wojny, kilka miesiecy pozniej kazdy zobaczyl ze czerwone małpy w zasadzie to banda nieudacznikow ktorzy szybko spieorzac potrafia, pozniej znow odwrotna sytuacja- etanolowe bioroboty znow napieraja, pol roku temu... Putin zesrany siedzial na krymie teraz drzycie CHWILOWO wy a prawda jest taka ze " wszechrusja" nie potrafi Ukrainy podbic
  • Odpowiedz
  • 0
@PABLO__ESCOBAR Rosja zajmuje kawałek Łotwy a NATO za 4h rozpoczyna bombardowania Moskwy. Podczas wojny w Zatoce Perskiej NATO miało w każdej miniucie minimum 2000 samolotów w powietrzu które cały czas waliły w cele Saddama i robiły powrót po więcej amunicji i paliwo. Dzisiejsze amerykańskie samoloty mają syganturę radarową gołębia a ruskie ni mają nic co może je wykryć. Cytując klasyka "Nie strasz nie strasz bo się zesrasz".
  • Odpowiedz
@reveil generalnie się zgadzam ale przesadziłeś z tymi 2000 samolotów w powietrzu ( ͡° ͜ʖ ͡°) tam bylo w sumie 2700 samolotów zaangażowanych - łącznie z transportem, rozpoznaniem itd. W piku może 1/4 byłaby razem w powietrzu
  • Odpowiedz