Wpis z mikrobloga

@Marval to nie ma znaczenia. Pytanie od zera jest skierowane na to, by PO było bardzo wysoko. Jaki cel ma pytanie kto wygra wybory, PIS też wygrał wybory, a czy rządzi? Aktualnie raczej KO wygra wybory i odpowiedzi na tak zadane pytanie gwarantowały wyższy procent niż o poparcie. Od początku do końca przygotowana manipulacja.
@Marval e co to ma do tego, że to WP? W którym miejscu mówię, że to sondaż TVP? Mówię o założeniach sondażu. To takie samo krętactwo jak pytania referendalne.
@myidioci komentowales sposób przygotowania sondażu, oraz napisałeś że to była od początku do końca przygotowana manipulacja. No nie była. Bo sondaż robił kto inny.
@Marval ty ogarnij się. TVP zmanipulowało pytanie sondażowe, ale sam sondaż był nastawiony na wysoki wynik PO. Nie wiem czego tutaj nie rozumiesz. Co ma do tego to, kto zlecił.
@myidioci I poprawić go zaraz po emisji? No nie wiem. Mi to wygląda na błąd w grafice a nie celową propagandę. Jakby miała być celową propaganda to prowadzący by nie przeczytał prawidłowego pytania.