Wpis z mikrobloga

@x12: @Czerwone_Stringi @x12 @Miecz12 Zawsze mnie coś takiego #!$%@? xD Kurier paczkomatowy ma setki paczek na busie, tysiące na magazynie, ale hurr durr kurier zaglądał mi do paczki złodzij... Prawda jest taka, że przez magazyny InPost przewijają się dziesiątki jak nie setki tysięcy paczek, pomiędzy oddziałami podróżują ułożona jedna na drugiej na tirze, więc to normalne, że nieduży foliopak się porwie przygnieciony 25kg karmą dla gekona i silnikiem do kosiarki ;)
via Wykop
  • 0
@Techn9cian: Wszystko fajnie, pięknie, tyle że nie trzyma się kupy.
Problem 1: Mogę Ci tę folię wysłać paczkomatem (na mój koszt ;) ), spróbujesz ją porwać i ocenisz czy da się ją np. widelcem tak rozerwać, żeby powstała taka "dziura" jak na zdjęciu. To było cięte czymś bardzo ostrym, np. nożykiem do tapet.

Problem 2: To moja kolejna paczka, która ma takie nacięcie na opakowaniu. Wcześniej były 2 foliopaki i 4
@x12: W tym wypadku pewnie sie "#!$%@?ła" o inną paczke... Niektóre koperty wpadaja na sortownie.... UWAGA.. Otwarte, fabryczny klej nawet nie ruszony - to sam zalepiam i ELO

A paczka jak z foto leci na uszkodzenia i mam to w dupie.

// Uwierz mi niektóre paczki "samoczynnie" sie rozwalaja, wystarczy ostra krawędz kartonu...
@x12: Nie ma opcji #!$%@?ć paczki, wyjdzie SZYPKO.
A jak składasz reklamacje z foto jak tutaj - sprawdzaja z sortu w jakim paczka była stanie(każda paczka ma foto na taśmie)
via Wykop
  • 0
@maks112: W 6 poprzednich przypadkach też się #!$%@?ła o inną paczkę? Jakoś dużo jest takich przypadków w ciągu ostatnich 4 tygodni. Przez poprzednie kilka lat nie miałem tylu uszkodzonych paczek co w tym roku.
Ja rozumiem, że ktoś rzuci paczką, innym razem ktoś rzuci wspominaną kosiarkę na paczkę ale że za każdym razem? Co np. w DPD albo w FedEx robią, że im się paczki nie rozjebują o inne? Przypuszczam, że
@x12: nikt nie ma wiecej od ciulposta ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ale dziwne, że tylko twoje.. On w systemie nie widzi danyych odbiorcy jak na paczkomat leci..
Jakby zglosiło sie wiecej osob z podobnym przypadkiem - leci z automatu
via Wykop
  • 0
@maks112: No właśnie nie tylko moje. Na forum osiedla w ciągu ostatnich 4 tygodni pojawiło się ponad 70 komentarzy różnych ludzi ze zdjęciami podobnymi do mojego i zawsze wskazywali jeden z 4 paczkomatów w okolicy.