Wpis z mikrobloga

@Bunch: google jest korpą, co istnieje dla kasy.

Juz jakieś 2 lata temu walilem tu, ile Pis kasy google daje, bo kazde znalezisko po wpisaniu morawiecki, było pozytywne, a jeszcze 5 lat wcześniej bylo inaczej

A czego szukałem, sceny, jak morawiecki #!$%@?ł, a koparki w tle powietrze woziły, jak Błaszczak co musiał natle wojskowych i duzego sprzętu być. Ale tego już w google nie znajdziesz, bo Pis usunął
@Bunch: Ja nie mogę nawet wejść w link normalnie, bo strona nie obsługuje https. Może to ma jakiś związek. W ogóle to ty jesteś ten Bunch od "przeróbek" z GTA IV ala Max Payne? Bardzo lubiłem te filmy.
@Bunch: Zawsze narzekali na google i inne korporacje, ale mam wrażenie że wciągu roku-dwóch internet konkretnie zanurkował. Wszystko większe zamienia się w ściek. W pandemie korporacje miały rekordowe zyski, a po pandemii wszyscy podnoszą opłaty, cisną na subskrypcje, ograniczają funkcje niepłacącym.

Jeszcze to AI (które uważam za pomocne fachowcom) pozwala coraz większej i większej masie ludzi tworzyć szybko treści. To jest podobnie jak upowszechnienie się szerokopasmowego internetu. Są oczywiście duże plusy,