Wpis z mikrobloga

@KarmazynowyHefalump: Story of my life xD Kiedyś starszy kuzyn przyniósł od kolegi dyskietkę 3,5" ze skrótami do gier i musiałem tłumaczyć, dlaczego to nie będzie działać. No i btw, to był wtedy jeszcze komp z win 3.11, który nawet nie miał .lnk xd To jeszcze byli czasy, gdzie nie wynaleziono pendrajwów.
  • Odpowiedz
  • 5
@gibbs sam zrobiłem podobny błąd kopiując od kolegi Warcrafta 2 i Duke Nukema 3D na jedną dyskietke. Potem szok, że DN3D zabierał tak naprawdę z 14-15 dyskietek spakowanych jakimś dziwnym programem... Arj? Coś mi tam świta. Ale dzięki takim porażką człowiek się rozwinął i dziś pracuje w preznym IT i zarabia całkiem nieźle. Brawo człowiek.
  • Odpowiedz
@KarmazynowyHefalump: @gibbs jaobym siebie widział XD
Chciałem poszpanować przed dziewczyną w podstawówce i dałem jej płytkę z kilkudziesięcioma obrazkami/piosenkami i oczywiście to były skróty a potem mowi mi że co za gówno jej dałem jak nic nie działa xd
  • Odpowiedz
  • 0
@pomarancza3000 no i co drzesz łacha? Taka prawda. Coś nie działało to młody człowiek chciał wiedzieć dlaczego. Nie było wtedy internetu, a starsi wiedzieli niewiele więcej.
  • Odpowiedz
  • 1
@tom8823 to wystarczy w pierwszym wpisie wskazać błąd w pisowni i tyle. Używanie xD jako jedynego komentarza sprowadza Cię do do dzieciaka. Szufladkuje.
  • Odpowiedz