Wpis z mikrobloga

Były premier Holandii Dries van Agt poddał się wraz ze swoją żoną eutanazji. Oboje mieli po 93 lata — poinformowała w piątek założona przez van Agta organizacja praw człowieka "Forum Praw".

Piękna śmierć. Szkoda, że w P0landii katole nie chcą pozwolić na godną śmierć, tylko trzeba zdychać we własnych odchodach, bo tak bozia przykazała XDDD

#przegryw #bekazprawakow #polska #bekazkatoli #katole
  • 29
@Klepajro:

w głowie takich osób

Starych, schorowanych to chyba radość i spokój, starzy nie raz mówią, że oni już by chcieli odejść i to nie in video game tylko zasnąć i się nie obudzić irl. Mnie się wydaje, że ludzi młodych i nie cierpiących trzyma przy życiu to ile możemy jeszcze osiągnąć i co nas czeka. Ja gdybym poczuł, że umieram to zanim przyszłaby błogość to (jeśli miałbym na to czas)
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:
Oto mój planu cyklu życia człowieka :D
Aborcja - dozwolona nawet do 9 miesiaca - tylko #!$%@? wtedy by się zdecydowały ale takie prawo.
Aborcja męska - tj prawna, zrzekasz się praw do dziecka i nie zostaniesz obciążony alimentami/innymi kosztami, jak dziewczyna dalej będzie chciała urodzić jej sprawa.
Obowiązkowe badania ojcowskie finansowe z NFZ, przy tak dużej skali koszt byłby mały a ukrócił by #!$%@? w jakimś stopniu.
Eutanazja -