Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim z tagu #tibia szukałem dla siebie OTS'a, na ten moment grywam na Tibiantisie serdecznie polecam ten serwer, ale natknąłem się na stremera o nicku Gorgo Gaming który tworzy własny serwer o nazwie Treasury 8.0, ma to być serwer z rate X1 więc dla wyjadaczy i chcący poczuć starą dobrą Tibie to jak znalazł. Test serwera odbędzie się w sobotę 10 lutego. Więc można przetestować co i jak. Link do otland po więcej info. https://otland.net/threads/treasura-8-0-discussion-rebalanced-long-term-x1.287911/
#tibia #ots #gry #mmorpg
  • 8
  • 0
@sierramikebravo szczerze aż tak w tym nie siedzę, ale wymienione powyżej OTSy kojarzą mi się z tym, że mają duży rate i stoją miesiąc max parę miesięcy i upadają (może nie upadają , ale jest restart). Z zapowiedzi Treasury wynika to, że ma być na parę lat coś jak Tibiantis, dzięki niskiemu rate i paru rzeczch co utrudni rozgrywkę. Ja np. jestem zafascynowany Tibiantisem który ma klimat starej dobrej Tibii.
@Matijas94: Tibiantis jest super, wiem i sam go chętnie polecam jak ktoś pyta. Eloth i odmiany też nie są złe, tylko właśnie ten fakt, że umierają po miesiącu mnie boli. Jeśli to miałby być taki eloth ale dlugożyjący to brzmi spoko
  • 1
@wladcawioski Tibiantis to bodajże Tibia 7.4, a Treasura 8.0 co za tym idzie są już różdżki dla magów, spearów nie trzeba podnosić itp. taka odskocznia ( ͡º ͜ʖ͡º) no i jak dłużej pograsz na Tibiantisie i wbijesz zbyt dużo lvl'i to się zainteresują pewne osoby ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°