Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że dzisiejsze wybryki konfederacji w sejmie, grzanie tematu kulturowego,

to próba odwrócenia uwagi publicznej od wywiadu putina dla carlsona i wygłaszania antypolskich tez.


@Hylfnur: trochę tak
  • Odpowiedz
@Hylfnur a ja mam wrażenie, że gdyby chodziło tu o posłów lewicy lub jakiejkolwiek innej partii zostałbyś nazwany szurem i miłosnikiem teorii spiskowych. Poza tym masz na to jakieś dowody?
  • Odpowiedz
@zjadlbym_kebaba typowe gadanie młode WASPowca przyłapanego na sianiu fermentu w społeczeństwie. Nazywanie ludzi, którzy jako jedyni w sejmie bronią Polskiej racji stanu przed biurokratami z Unii Europejskiej jest idealnym przykładem lewackiej głupoty ludu. Pojedź lepiej do Brukseli, albo do Berlina i złóż ukłon przed Ursulą Von Der Leyen oferując przyjęcie dodatkowych migrantów z południa w celu ubogacenia kulturowego naszego państwa i dogłębnego zniszczenia naszych tradycji, wartości i moralności.
Co do grafiki
  • Odpowiedz
O zdjęcie z Braunem, poprosił go sam Swirydow, ze względu na jego rozpoznawalność. Z resztą, kto nie chciałby mieć pamiątkowego zdjęcia z taką personą jak pan Grzegorz?


@JohnDoe01: Mnie wydaleni z Polski rosyjscy szpiedzy też zawsze proszą o zdjęcie jak akurat jestem w Moskwie nagrywać film, a ja się zgadzam to absolutnie normalne i na pewno nic nie implikuje
  • Odpowiedz
którzy jako jedyni w sejmie bronią Polskiej racji stanu przed biurokratami z Unii Europejskiej


@JohnDoe01: komu może zależeć na skłóceniu Polski z UE xD NO KOMU JASIU XD

Polską racją stanu jest dalsze zacieśnianie więzów z UE, a nie bredzenie ruskich pachołków z konfy. A potem te pachoły są cytowane przez russia today i inne propagandowe ruskie kanały. A potem masz na listach panasiuka czy tego góralskiego orka jak mu
  • Odpowiedz
Nazywanie ludzi, którzy jako jedyni w sejmie bronią Polskiej racji stanu przed biurokratami z Unii Europejskiej


@JohnDoe01: to jest piękna kalka z rosyjskiej propagandy.
  • Odpowiedz