Wpis z mikrobloga

Cześć mirabelki i mirki, mam dzisiaj taką półokrągłą rocznicę, można się poczęstować. Na pytanie, co taki stary pryk robi na portalu ze śmiesznymi obrazkami nie ma prostej odpowiedzi. Może postępująca demencja powoduje że zapominam usunąć konto? A może odczuwam jakąś patologiczną satysfakcję patrząc na to Wasze #!$%@??

1969 - to był szalony rok. Człowiek wylądował na Księżycu. Moi rodzice kupili pierwszy telewizor, na którym to lądowanie oglądali. Pierwszy komercyjny lot odbył Jumbo Jet. Urodzili się Catherine Zeta-Jones i Matthew McConaughey.


Tak, jestem tak stary, że programowałem w terminalu co miał 80x25 znaków i wiem, do czego służy ołówek w zestawieniu z kasetą magnetofonową, a swoją pracę magisterską zapisałem na dyskietce 5.25".

Ponieważ mało kto żyje tak długo jak ja, mam kilka przemyśleń, którymi chciałbym się podzielić. Może kogoś zainteresuje jak obecny świat widzi gościu z siwą brodą. Tych, których to nie interesuje, mogą zablokować tag. Refleksje będę oznaczał #przemysleniapo50.
Nie spodziewam się deszczu plusów, nikt mnie tu nie zna. Smacznego trufelka!

P. S.
1. Można pisać per "proszę pana".
2. Śmieciarka już była, ale nie zmieściłem się do worka.
3. Trzymam jeszcze mocz.
#urodziny
S0Cool - Cześć mirabelki i mirki, mam dzisiaj taką półokrągłą rocznicę, można się poc...

źródło: trufelek

Pobierz
  • 24
@S0Cool Piękny rocznik, urodziła się wtedy moja mama ( ͡º ͜ʖ͡º) I pomagałem jej zapisać pracę magisterską na dyskietce (co prawda już 3.5 cala) bo chciała zrobić studia przed czterdziestką a ja już byłem bystry w komputery.
Ale nie dałaby rady patrzeć na to #!$%@? tutaj ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszystkiego najlepszego od grupy 30+ ()
  • 8
@siekieromotyka: Wnuków się jeszcze nie dorobiłem, a w komputery klikam znacznie dłużej niż średnia wieku wykopków. Zakończyłem pracę jako programista, więc nie śledzę trendów w tej działce, ale wciąż sobie jakoś radzę. Pamiętam pierwsze myszki podłączane do gniazda RS i procesory AMD, które mogły zastąpić Intela bez wymiany płyty głównej.
S0Cool - @siekieromotyka: Wnuków się jeszcze nie dorobiłem, a w komputery klikam znac...

źródło: 3000-years-ago

Pobierz