Wpis z mikrobloga

@robert_blaszczykowski: jeszcze w kampanii wyborczej podnosiłem ten argument - jeśli znane twarze są tak kontrowersyjne, żeby nie użyć tu już innych epitetów, to kto tam jest na niższych miejscach list. Nastoletni fani Konfederacji wtedy nabierali wody w usta, bo okazywało się, że niżej są już regularne przygłupy, szury, jacyś prorosyjscy działacze itd itp.

A teraz mamy Tumanowicza, Brauna i tego typa co się dzisiaj wypowiadał, ale zapomniał tekstu ¯\(ツ)/¯.
@robert_blaszczykowski: co chcesz od Pana Krzysztofa Bosaka ?? Nie rozumiem tendencji polactwa do krytykowania każdego i wszystkiego zamiast pochwalać swoich ( tych dobrych ) to krytykują innych skoro #beka z konfederacji to # z kogo nie beka ???? No powychwal sie na jaka partie głosowałeś, aha tak myślałem jedyna rzecz jaka fajnopolak potrafi to toczyć pianę i napuszczać jednych na drugich :) no słuchamy ???
mentzen jest w topce w tak mlodym wieku ponad 50mln na koncie :] a jak tam kaczynski i tusk co nigdy w prywatnym sektorze nie pracowali


@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: no on i Wipler. Czy jego biznes rozwija kraj? No nie, jest po prostu prywatnym urzędasem do wykłócania się z państwowym urzędasem a nie inżynierem, innowatorem czy lekarzem. Jest w tej partii jeszcze ktoś kto nie jest gołodupcem/całe życie na państwowym? Czy w ogóle
tusk prawie moja branze #!$%@? 18% vatem, i ciaglym podnoszeniem zusu


@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: super branża jak podwyżka zusu prawie ją #!$%@?ła. Może szkoda pary w gwizdek w takiej branży i jest przesycona?

No mentzen rozwija kraj placi podatku wiecej niz wykop


@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: no ile płaci? To podatki są dobre czy złe? No bo jak dobre, to jego firma polega na tym żeby ludzie płacili mniejsze, czyli generalnie dosłownie zawodowo szkodzi a