Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Dzień dobry - 9 lutego 2024, jest to 40 dzień roku.

Imieniny Apolonii, Bernarda, Biernata, Cyryla, Eryka, Eryki, Gorzysława, Mariusza, Nikifora, Poli, Rajnolda - życzymy zdrówka ()!

Święta, święta: Międzynarodowy Dzień PizzyStart Karnawału w Rio - i po świętach.

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 19°C, Słońce wstało o 08:01 a zajdzie 19:59. Dla porównania w Poznaniu jest 0.6°C, a Słonko będzie z nami od 07:20 aż do 16:53.

Cytat na dziś: Czasami myślę, że Bóg tworząc człowieka przecenił nieco swoje możliwości.

Niech spadną deszcze! (o) !

Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy udanego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (o)

@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @Mozolny_Szturm12: @KKK1987: @K00tek: @reyley: @Lutniczek: @21papaj37: @wrednyroman: @Marinero1: @RetroAtmelWareHouse:
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 11
@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @bolorollo: @slabehaslo: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @shitty_support: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @micke: @cybulion: @K00tek: @Mozolny_Szturm12:

jaka jest geneza tego postu :D.

@K00tek: kto podejmie się odpowiedzi na to pytanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) większość z tu obecnych ma dłuższą historię z #totoafrica ode mnie. Jakie tajemnice skrywa tag? (
slabehaslo - @Dziesion: @JurgenVanBeethoven: @bolorollo: @slabehaslo: @wynalazekone: ...
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem: @Mosiondz: @lenythenub: Dzień dobry wszystkim, miłego dnia! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chyba kiedyś jakiś gościu to wrzucał, potem przestał, micke podłapał temat, stworzył
@i_bless_the_rains_down_in_africa: Dzień dobry! Dziś musiałem wziąć dzień wolny, bo sporo spraw mi się zebrało, które w końcu trzeba ogarnąć ;}

@slabehaslo @K00tek Najstarszym stażem wyjadaczem też na tagu nie jestem... Ale z tego co kojarzę, to jest tak jak @Jurgen_Van_Beethoven mówi. Po tym jak wszedł nowy wypok, to sporo z nas się wykruszyło. Wcześniej tag był bardzo aktywny, bo wielu użytkowników lubiło tu sobie pogadać z daleka od politycznego szamba.
Pjotsze - @iblesstherainsdowninafrica: Dzień dobry! Dziś musiałem wziąć dzień wolny, ...