Wpis z mikrobloga

#budujzwykopem #remontujzwykopem #drzwi

Mamy tu jakiegoś Mirka handlarza drzwiami (najlepiej Wwa i okolice, ale może być w sumie i dalej :-)) i/lub kogoś kto posiada drzwi porta Cordoba w wersji pełnej?
Musimy wybrać w końcu drzwi, już nawet myśleliśmy że może weźmiemy model Grande, ale okazały się mega zawodem po zobaczeniu na żywo.
Teraz myślimy o Cordobie ale nie znalazłem ich w żadnym lokalnym showroomie.
Podziękowania z góry :-)
  • 8
@Fudgehog: Ja Ci mogę powiedzieć od strony klienta.
Kupiłem 8 miesięcy temu - jeszcze się nie zdązyłem wprowadzić. Już leci kolejna reklamacja, bo drzwi są krzywe. Firma, która sprzedała (wraz z montażem) - oczywiście szuka zapisu w umowie aby stwierdzić, że to nie ich wina. Osbiście kontaktuje się z UOKiK co mogę zrobić dalej.

Wiec odemnie - unikaj porty (bo drzwi się wyginają - i to jeszcze nie używane). Szczególnie jak
@Fudgehog to ja powiem ci od strony sprzedawcy- nie dziwi mnie to co napisał @mccloud ponieważ w zeszłym roku z każdej dostawy tego producenta, przynajmniej jedne wracały z powrotem na produkcję ponieważ albo były krzywe albo coś innego nie pasowało.
Model który wybrałeś ma wielu producentów drzwi więc warto się zastanowić czy nie lepszym wyborem będzie wybranie kogoś innego. Jeśli chodzi i samą ekspozycję to musisz obdzwonic lokalne sklepy i spytać czy
@Fudgehog: Ja mam drzwi od Porty zamawiane z BEL-POL w Jankach i jestem zadowolony. Nie pamiętam jaki model, ale takie białe, bez żadnych zdobień i zamykają się na równo z framugą na magnetyczny języczek. Polecam.
  • 0
@mccloud: @Pwado @chudykbr no to Mirki nie przekonaliście do Porty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziekuję, że odpisaliście!
Żona też już machnęła ręka, szczególnie po nowym poście który sie pojawił 2h temu - też pytanie o drzwi Porta.

@chudykbr Mógłbyś polecić tego typu drzwi od innego producenta? Jeszcze patrzymy na DRE Nestor 10, ale nie wiem czy są tej samej klasy co np ta Cordoba. Szkoda tylko że
@Fudgehog przede wszystkim jaki będziesz chciał kolor bo od tego dużo zależy. Co do modeli podobnych to tak jak mowisz- nestor 10 z dre nawet spoko ponieważ w ciągu roku trochę się nam tego sprzedaje. Ewentualnie trochę droższa opcja ale o wiele lepsza jakościowo według mnie- Intenso Doors model np. Queen albo Royal. Fajne wykonanie i jakościowo bym ich stawiał na pierwszym miejscu ale mają mniej kolorów więc musisz sobie zobaczyć katalog