Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, dzisiaj byłem wyegzekwować dług od mojej byłej. Mała sumka ale na tyle duża że można było się przyczepić. I w momencie gdy ona zaczęła mi gadać głupoty i mówić że nie odda tej kasy coś we mnie pękło nie opanowałem emocji i sprzedałem jej dość mocnego liścia. Oczywiście zaraz się poryczała ,lament jęki itd. Świadkami sytuacji byli jej obecny facet i matka. Zaniepokoiły mnie trochę słowa że pójdzie na policję. Co w takim momencie mi za to grozi no ma świadków wiec wygrana sprawa. Ale uwierzcie zaczęła robić ze mnie idiote i mimo nalegań i próby negocjacji czasu na spłatę miała to gdzieś. Wiec to był raczej taki liść wychowawczy #zwiazki #gownowpis #prawo
  • 11
Trzy rzeczy.. jak sie cos pozycza to sie oddaje na jej miejscu moglbybyc ktokolwiek. Dwa bez przesady uwazam ze americam psycho to bez watpienia jeden z lepszych filmow lat 2000 ale tamten okres byl zbyt obfity w filmy ktore sa na podobnym lub wyzszym poziomie. Trzy coś tam gadał ale to jakas ciota zwykla tak szczerze XD mam 187 wzrostu, jestem lekko nabity i byłem wtedy w furii wiec mądrze zrobił ze