Wpis z mikrobloga

@lhotse89

Zapewniam Cię. Gdyby Tusk nie bredził (jak ostatni ignorant) o rzekomej bezzasadności budowy CPK to nikt by nie grzal tego tematu.

Ludzie poczuli się zagrożeni że ten ważny z ich punktu widzenia projekt zostanie zmarnowany przez partyjne zaprzaństwo.

Bo jest "pisowski"... To jest ich motywacja.

Tak naprawdę CPK (CPL) jest starsze od PiSu i PO.
Tylko wytresowani przez TVN nigdy nie mieli o tym szansy nawet usłyszeć.

Obiecuję że zagłosuje nawet
@deziom

@lhotse89: piękny wykres pokazujący jak bardzo wolnomyśliciele z wykopu, którzy myślą że pozjadali wszelkie rozumy, są manipulowani przez pisowską propagandę xDD


Na czym polega ta propaganda?
Założenia do CPK były zanim ktokolwiek w pisie o tym usłyszał. Sprawdź sobie.

To ty niestety jesteś dzieckiem partyjnej propagandy.
  • 9
Zapewniam Cię. Gdyby Tusk nie bredził (jak ostatni ignorant) o rzekomej bezzasadności budowy CPK to nikt by nie grzal tego tematu.


@Pan_krecik: i chwała mu za to, bo w końcu przerwał tą szaloną krucjatę CPK. W sprawie tego projektu jest tak wiele kontrowersji, że czas najwyższy na jego ponowne rozpatrzenie. Te wojenki na wykopie są tylko jednym z wielu dowodów na skalę kontrowersji.

Tak naprawdę CPK (CPL) jest starsze od PiSu
@lhotse89

Oczywiście jesteś w stanie udowodnić swoje twierdzenia.

Mentalność "starych dziadów" niczego w Polsce nie da się zrobić przez takich hamulcowych pierdzieli.
Obyście szybko wyzdychali...

150 mld rocznie na 800+ ma sens..
50 mld jednorazowo na porządną infrastrukturę ktora zwróci się w kilka lat to "megalomania" xD

Nawet nie ogladnąles.
Boisz się że twoja wizja świata legnie w gruzach. I znajdziesz argumenty na które sam przed sobą nie będziesz w stanie odpowiedzieć.
  • 2
@Pan_krecik: ulala, sądząc po skali twojego bólu dupy wnioskuję, że jesteś tym młodym płatkiem śniegu, który całą wiedzę życiową i światopogląd opiera na Tiktoku, Twitterze, YouTubie i innych gównach tego pokroju xD Taki współczesny odpowiednik starej baby, który jak pelikan łyknie wszystko co tylko zobaczy na szklanym ekranie xD Fantastyczna ciemna masa, sterowana tanim kosztem. Zero samodzielnego myślenia, tylko powielanie przekazu.

150 mld rocznie na 800+ ma sens..

50 mld jednorazowo
@lhotse89

@Pan_krecik: ulala, sądząc po skali twojego bólu dupy wnioskuję, że jesteś tym młodym płatkiem śniegu, który całą wiedzę życiową i światopogląd opiera na Tiktoku, Twitterze, YouTubie i innych gównach tego pokroju xD Taki współczesny odpowiednik starej baby, który jak pelikan łyknie wszystko co tylko zobaczy na szklanym ekranie xD Fantastyczna ciemna masa, sterowana tanim kosztem. Zero samodzielnego myślenia, tylko powielanie przekazu.


Zdaje się że piszesz o sobie.

Pytam retorycznie -
  • 1
Zrobił to osobiście wychwalany przez ciebie Donald Tusk i cały obóz rządzący.


@Pan_krecik: ja pytam ofiaro losu o to, kto wplątał w tą dyskusję wątek 800+. Podpowiem: ty, ofiaro xD

Ja rozważam. Wyrzucanie w błoto 150 mld rocznie cię nie boli. Boli cię 50 mld jednorazowo na infrastrukturę.


@Pan_krecik: nie boli mnie wyrzucanie w błoto, bo jakaś pierdoła o nickcu @Pan_krecik tak twierdzi? xDD

Koszt pochodzący obciążający budżet państwa pokryje
@lhotse89

@Pan_krecik: ja pytam ofiaro losu o to, kto wplątał w tą dyskusję wątek 800+. Podpowiem: ty, ofiaro xD


Ja wplotłem. Żeby pokazać hipokryzję starych dziadów trzęsących się na finansami CPK a drugą ręką spuszczajacych w kiblu 150 mld rocznie.
150mld to dwie elektrownie atomowe.

@Pan_krecik: nie boli mnie wyrzucanie w błoto, bo jakaś pierdoła o nickcu @Pan_krecik tak twierdzi? xDD


Nie unoś się tak bo ci rzylka pęknie i
@lhotse89

@xdTM: partie koalicji mówiły, że CPK w obecnej formie nie ma sensu i wymaga audytu. I dokładnie to właśnie teraz robi rząd.


Osobiście Tusk i "ministra" Mucha na platformie x podważali zasadność budowy CPK.

To niech robią ten audyt, zamkną kogo trzeba i biorą się za budowę...

Niestety do zarządzania projektem CPK Tusk wyznaczył ludzi z organizacji "stop CPK".
Polityka personalna mówi tutaj wszystko.

Starym dziadom będą myslic oczy ze
  • 1
Ja wplotłem. Żeby pokazać hipokryzję starych dziadów trzęsących się na finansami CPK a drugą ręką spuszczajacych w kiblu 150 mld rocznie.


@Pan_krecik: a to super, wymyśliłeś sobie na potrzeby dyskusji, że jest grono osób popierających 800+ i sprzeciwiających się CPK - i z takiego czegoś uszyłeś argument. No przyznam, kreatywnie. Idiotycznie, ale kreatywnie xD

Mówię o OKECIU. To takie lotnisko w Warszawie. Które już jest za małe, nie da się go
@lhotse89

Latają...w Polsce przeładowuje się ok 10% polskiego lotniczego cargo. Resztą idzie przez HUBy niemieckie.

Okęcie jest mocno obudowane z każdej strony.. gdzie chcesz je powiększać? Na głębokość? XD

Nie dość że stary dziad to jedzenie zaangażowany politycznie troll.
  • 3
Latają...w Polsce przeładowuje się ok 10% polskiego lotniczego cargo. Resztą idzie przez HUBy niemieckie.


@Pan_krecik: no proszę, czyli jednak 90% to frajerzy, którzy wolą dokładać do interesu, byle tylko ominąć Polskę. Musisz koniecznie wysłać im swoje CV, będziesz miał okazję się wykazać tłumacząc im, że nie wiedzą co robią xD

Okęcie jest mocno obudowane z każdej strony.. gdzie chcesz je powiększać? Na głębokość? XD


@Pan_krecik: bo w telewizji ci tak