Wpis z mikrobloga

  • 0
@heksengerg: Na badoo było jeszcze gorzej bo nawet polubień nie miałem. Na tinderze miałem 3 pary z czego jedna przypadkiem, druga mnie wywaliła po jakimś czasie a trzecie w ogóle nie odpisała więc ją wywaliłem. Dziś wyczerpałem drugi raz pulę polubień i wynik taki jak na zdjęciu.
Widać że pod wawą/w wawie szczególnie przerypane jest na tej apce bo mi wyświetla praktycznie same typowe insta pseudo modelki które przecież nawet na
  • Odpowiedz
@farew3Ell: @SzamanMateusz: @daniel-cryglewski:

załóż nowe konto z nowym numerem

jak olejesz apkę to będą ciebie przyciągali spowrotem lajkami


dobrowolnie gracie na giełdzie, która manipuluje kursami. Jesteście dawcami kapitału (dosłownie i w przenośni) i wyjdziecie z tego wyleszczeni z pieniędzy i poranieni psychicznie. (To drugie bo będziecie szukać w sobie wad, których nie ma, bo brak matchy wynika z tego że finkelstein z singerem ucięli wam zasięgi by zmusić do
  • Odpowiedz
  • 1
@gorobei: Ja tam widze jak to jest skrojone bym par nie dostawał i bym jednocześnie wywalił hajs bo mocno jest ograniczone przewijanie.
Pewnie celowo wyświetla mi na przewijaniu w większości te instagramowe szony od których polubienia nie złapię abym dopłacił za jakieś boosty.
Tyle że poza tymi aplikacjami nie mam gdzie szukać dziewczyn. Znajomych brak
  • Odpowiedz