Wpis z mikrobloga

Obecny rząd trwa już prawie 2 miesiące, a jeszcze nie wybudowali CPK. No totalna kompromitacja po prostu.


@PiccoloGrande: Widzę kolejny pratyjniaczek. Nie widział, nie słyszał ale wyrok wydał. Chodzi o fakt, że chcą zaorać temat a nie że wybudowali. Nie rób z siebie głupszego niż jesteś.
  • Odpowiedz
@Joii: 17 stycznia wprowadzili swoich przedstawicieli do cpk, a powiedz mi jak długo wykonuje się audyt inwestycji za 155 miliardów pln
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Prawda

Gdzie ty takie cos znalazles? Poki co rzad nie wypowiedzial sie w sprawie przyszlosci CPK, poza tym, ze robia audyt


@miki4ever: 30 sekund szukania. Fraza "duoport Lasek". Wypowiedź wiceministra infrastruktury, twierdzi, że Lasek jest zwolennikiem tego pomysłu.
https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosci/dwa-duoporty-zamiast-cpk-koperski-o-nowej-koncepcji--19867.html
robert_malkowicz - @PiccoloGrande:  Prawda
Gdzie ty takie cos znalazles? Poki co rzad...

źródło: Lasek_duoport

Pobierz
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: przypomnij mi ilu ministrów ma ten ekspercki rząd? 121... Około 20 więcej niż rząd Pinokia xd benzyna po 5zł jednym prostym ruchem miała być XD 100 obietnic na 100 dni . Minęło już 50 czekamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@ipkis123 nie, manipulancie, nigdzie nie stwierdziłem że pomysł na CPK jest zły tylko stwierdziłem że PiS zrobił za mało dla tego projektu.

Nie wydaje ci się, że jesteś manipulantem?
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Oglądałeś w ogóle czy tak sobie komentujesz?
Tłumaczył w filmie, ze kompromitacja wynika z tego, że osoby niekompetentne zostały wydelegowane do spraw CPK oraz krytykował, że nikt z rządu nie wysłał przedstawiciela na debatę, a kolejnego dnia przyszli do RMF FM.
  • Odpowiedz
kompromitacja wynika z tego, że osoby niekompetentne zostały wydelegowane do spraw CPK


@Buzz___Astral: Dziennikarz sportowy orzeka czy ktoś jest kompetentny czy niekompetentny w sprawach CPK. Trzymajcie mnie xD.

nikt z rządu nie wysłał przedstawiciela na debatę, a kolejnego dnia przyszli do RMF FM.


@Buzz___Astral: W RMF też odbyła się debata z tezą przewodnią gdzie posadzili ich na tle czerwonej planszy z napisem PRZECIWKO w roli kukły do bicia?
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: "Lasek przekazał także, że w 2023 r. spółce planowano przekazać prawie 7 mld zł skarbowych papierów wartościowych z przeznaczeniem na podwyższenie kapitału zakładowego, a przez to na prowadzenie działań inwestycyjnych. "Spółka z tej kwoty otrzymała jedynie nieco ponad połowę, 3,7 mld zł. A pozostałe 3,3 mld zł - pomimo złożonego wniosku do ministra finansów - nigdy nie zostało przekazane" - powiedział. Jak ocenił, "nawet rząd PiS wiedział, że stan
  • Odpowiedz
@N331: Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd? Nie ma żadnego audytu a na czele projektu Tusk postawił osobę która od początku twierdziła że CPK jest niepotrzebny.
  • Odpowiedz