Wpis z mikrobloga

Kiedy byłem szczupły nigdy nie skreśliłem żadnej laski za jej nadwagę. Za otyłość tak ale nie za nadwagę. Ale jak ja miałem nadwagę (+10kg więcej) to nawet laski z nadwagą nie były mną zainteresowane. Do dziś się z tym psychicznie nie pogodziłem.

Tyle też jest prawdy w tym że kobiety lubią "większych" facetów.

#rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 33
  • Odpowiedz
@Linnior88: Brawo Ty. Straciłaś przez to poznanie miłości swojego życia w swoim peaku atrakcyjności. A teraz zostaje starzenie się i siedzenie na portalu z mizoginami, trollami i spoconymi programistami.
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn: no i co , ja lubię rozmawiać z ludźmi o ile ktoś się za bardzo do mnie nie sra bo wtedy i ja się podła robię ale jak ktoś normalnie ze mną gada to sama przyjemność , stare baby muszą sobie #!$%@?
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn: aha i nie chciałabym faceta który jest ze mną tylko że względu na wygląd a nie np wartości intelektualne duchowe czy to co robię dla potencjalnej rodziny , umówmy sie o ile ktoś nie ma powaznych deformacji to każda ładna
  • Odpowiedz
@Linnior88: A ja z kolei nie chciałbym być z kobietą której się bym nie podobał z wyglądu. Byłem w związkach z takimi oraz z takimi co na mnie leciały i jest ogromna różnica. Ja jestem z tych co się nie podobają kobietom. No chyba że się roztyje. Wtedy to nie.
  • Odpowiedz
Kiedy byłem szczupły nigdy nie skreśliłem żadnej laski za jej nadwagę. Za otyłość tak ale nie za nadwagę. Ale jak ja miałem nadwagę (+10kg więcej) to nawet laski z nadwagą nie były mną zainteresowane. Do dziś się z tym psychicznie nie pogodziłem.


@Saddam_Husajn: Ja z kolei kiedyś byłem bardzo chudy i dlatego podobały mi się wychudzone dziewczyny (miałem wziąć dziewczynę, która waży tyle samo co ja? ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@Dr_Manhattan: Ja się nie dziwie że wydaje Ci się że trolluje. Jakbym mi ktoś powiedział że jak będę miał +10kg więcej to stanę się dla kobiet przezroczysty jak powietrze pomimo tego że wcześniej miałem ponadprzeciętne branie to bym nie uwierzył. Niestety przekonałem się o tym na własnej skórze. A co do wzrostu to prawie 190cm mam.
  • Odpowiedz
@Saddam_Husajn: bo widocznie nie masz osobowosci, ja kiedyś byłam bardzo chuda teraz utyta żaba i nadal są chętni powiedzmy , ale ze mną da się pogadać i jestem człowiekiem do życia bardziej
  • Odpowiedz
@Linnior88: Co? Ja nie mam osobowości? Miałem wiele dziewczyn co mnie uwielbiały za moją osobowość. Potrafię się droczyć, wygłupiać, robić z siebie debila jak potrzeba, nakrzyczeć na kobietę jak odwali jakąś lipę (czego miałaś przykład jak pisałem dzisiaj do Ciebie na PW) ale też i przytulić, pogłaskać i być wsparciem. Ja jestem rollercoasterem emocji. Ja w przeciągu kilku minut mogę zmienić humor z jednego końca na drugi. Wy kobiety to uwielbiacie.
  • Odpowiedz