Wpis z mikrobloga

Zaufalibyscie mlodej lekarce rodzinnej, ktora przy kazdej wizycie ma takie oczojeb*ne kiczowate dlugie paznokcie? Niby madrze gada, niby po 30tce ale kurde albo z jakiejs bidnej wsi sie wywodzi albo no nie wiem.. Raczej ludzie inteligentni nie robia paznokci rodem pani z castoramy, szczegolnie ze jak gmatwa mojemu dziecko patyczkiem w buzi to nawet ja sie boje ze go podrapie. Niech beda hybrydy ale po co ta dlugosc ? Myslicie ze nie wygrala dyplomu w chipsach?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@revoolution: po prostu jeszcze nie widziałam mądrej lekarki ktora nosi kiczowate tipsy, raczej mi się to zawsze kojarzyło z bidna klasa robotnicza, poza tym ona grzebie dzieciom przy twarzy i ciele to jest niebezpieczne. Mądrzy ludzie raczej czas spędzają nad książkami a nie robiąc tipsy
  • Odpowiedz
a wyobrażasz sobie reanimować kogoś w takich długich paznokciach ?

@malamarcelina: co musiałoby się stać na wizycie u lekarza rodzinnego żeby lekarka musiała cię reanimować?
  • Odpowiedz
@malamarcelina: każdy ma obowiązek udzielić pomocy - czy w takiej sytuacji każdej kobiecie powinno się wyznaczać jak długie może mieć paznokcie, bo akurat może będzie musiała kogoś reanimować?
  • Odpowiedz
w przychodni ludzie częściej wymagają natychmiastowej pomocy i lekarz jest osobą która jej udziela. No nie chciałabym żeby taka tipsiara udzielała jej mojemu dziecku, bo nie wierzę w to ze nie ograniczałoby to jej w ruchach.
  • Odpowiedz