Wpis z mikrobloga

@Wozny1: zabrzmie jak boomer, ale w moich czasach xD. To mimo że istniały portale jak sympatią czy badoo to nigdy z nich nie korzystałem. Wychodziłem sam do pubu czy do lepszego klubu i tam poznawałem dziewczyny. Już powiedzmy w 2010r. z tych portali korzystały gold diggery i inne odrzuty, szkoda było czasu. Wyjdz z domu i poznawaj ludzi bo tracisz czas
@rafal4432 można tak robić ale trzeba mieć skilla i determinację i mocno pocisnąć look. Moim zdaniem dobra rada. Ale nie jest to łatwiejsze niż Tinder. Mówię to jako osoba która to robi totalnie na luzie.

@Wozny1 Tak. Ale jak wiemy. Każdemu brakuje tego czego nie ma. A ja akurat jestem seksoholikiem
@Kayleigh: w moim przypadku wystarczyła stylowka koszula i krawat. Umiejętności miałem raczej na poziomie normalnym xD. Nawet nigdy nie zapłaciłem dziewczynie za drinka. Po prostu sie dosiadałem, pogadałem, jak jej albo mi nie pasowało to szukałem dalej i tyle. Wyobrażam sobie że teraz wymagania są większe ale normalne dziewczyny nie wymarły. Szukajcie bardziej w konserwatywnych środowiskach nawet jak głosuję na pis to lepiej niż na lewicę xD
@Wozny1: Radzę ci usunąć to gowno,bo zmarnujesz sobie życie tak jak ja mam 30 lat siedzę na tym syfie już od 6 wiosen i powiem jedno miałem tam jakieś FWB,ale #!$%@? z tego jak zmarnowałem tyle czasu laski są tam zaburzone i pamiętaj najlepszy sort jest już oklepany tam tylko odpady są albo atencjuszki chcesz poznać kogos musisz sie przełamać wiem,ze to nie takie proste jak ktoś jest nieśmiały,ale innej recepty
@Wozny1: chlopie 19 par to ja nigdy nie miałem xd. Jak nie jestes chadem tinder to marnowanie czasu, żaden z twoich męskich przodków nie miał takiego problemu jak faceci dzisiaj.