Wpis z mikrobloga

Najbliższe audycje w #wykopfm:

Środa, 19.03.2014 (już dziś!):

19:30 - 21:00 - @niedzwiedzica - #czytajzwykopem - metro 2033

Czwartek, 20.03.2014 (jutro):

19:30 - 21:00 - @hornat89 - #radiologmarcin

21:00 - 23:00 - @soplowy - #djsopel

Piątek, 21.03.2014 (pojutrze):

19:00 - 20:00 - @yaxes - PIĄTECZEK

Jutro, tj. czwartek 20 marca, wrzucę ramówkę już do niedzieli, ponieważ nie będę miał dostępu do internetu do poniedziałku.

Oczywiście zapraszam i gorąco polegam obserwować tag ramówkowy:

#wykopfmramowka

A kto jeszcze nie obserwuje, to tym bardziej polecam:

#wykopfm

PRZYPOMINAM o nowym sposobie wołania na audycje!

Chcesz być wołany na audycje.? Zajrzyj koniecznie do poniższego wpisu!

http://www.wykop.pl/wpis/7459156

Jeżeli ktoś ma uwagi / propozycje dot. radia, ramówki itp. zapraszam do wysyłania PW / pisania komentarzy

@max1m0-
m.....- - Najbliższe audycje w #wykopfm:



Środa, 19.03.2014 (już dziś!):

19:30 - 2...

źródło: comment_jEW3lmf4INFzh8NGKmQQEYDGOmyLslJW.jpg

Pobierz
  • 6
#czytajzwykopem - metro 2033


@max1m0-: (#) skoro już i tak dostałem powiadomienie z tagu, to chciałbym zauważyć że macie takie tempo z tą książką, że jej tytuł najprawdopodobniej pokryje się z waszą zakończenia jej czytania. Do tego prawdopodobnie słuchacze tej audycji (wszyscy trzej) spędzając więcej czasu na czytaniu codziennych powiadomień, niż gdyby sami ją przeczytali. Dziękuję, pozdrawiam.
@ryhu: Czytanie zostało wstrzymane, ponieważ dziewczyny zajmujące się tym wcześniej odeszły z radia i audycja wpadła w zawieszenie. Aczkolwiek teraz jest nowa osoba do tego zadania (czyt. ja) i wznawiamy czytanie z nowym powerem :)
@niedzwiedzica: (#) aha, no to tym razem odpuszczę sobie buldupienie o używanie książkowych tagów do słuchania (co niewiele ma imho z czytaniem wspólnego) i po prostu usubuję ten tag, bo wyczuwam że znów będzie wołanie codziennie rano, 2h przed audycją, 1h przed audycją, 10 minut przed i 10x w trakcie. I tak dobrze, że przestaliście to tagować #ksiazki.
@ryhu: gdzie Ty gościu widzisz w jakimkolwiek moim poście ramówkowym książkowy tag.?

I nie wiem czy zauważyłeś, że ramówkę wklejam raz na 2-3 dni, bo nie ma potrzeby wołania wszystkich częściej.

Z tego co mi wiadomo, to wszyscy prezenterzy naszego radia wołają tylko raz, bezpośrednio przed audycją lub ewentualnie na godzinę przed.

Krótko mówiąc, wybacz, ale komentujesz coś nie znając zupełnie sytuacji.