Wpis z mikrobloga

cześć, mam problem z laptopem. nagle grając w grę ekran ściemniał mi do poziomu mniej więcej takiego jak jest gdy pracuje na baterii. jak wyciągam wtyczkę ładowarki to na chwilę obraz robi się jasniejszy ale po chwili znow ciemnieje, gdy wsadze wtyczkę to samo- przez chwilę jest jasny a pozniej juz gorzej. da się to jakoś naprawić, co moze byc przyczyna?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@porque

@Fibi07 po trzecim restarcie zadzialalo, chociaz ekran nadal minimalnie robi sie ciemniejszy po wlozeniu wtyczki, tak naprawde minimalnie ale jednak cos, no nic, jak coś mam go jeszcze na gwarancji
  • Odpowiedz
@murtibing: to, że jasność się zmienia po podłączeniu/odłączeniu wtyczki to jest zależne od ustawień w systemie.

Panel sterowania\Wszystkie elementy Panelu sterowania\Opcje zasilania\Edytowanie ustawień planu

tam masz różnice jasności, mi się zmieniają kiedy podłącze/odłączę wtyczkę
  • Odpowiedz
@Fibi07 ja miałem ustawione wczesniej, że jasnosc jest mniejsza gdy komputer pracuje na baterii, ale teraz bylo tak ze cokolwiek bym nie robil przy tej wtyczce to jasnosc zawsze sie zmniejsza, przed godziną bylo to bardzo widoczne a teraz jest lepiej
  • Odpowiedz