Wpis z mikrobloga

widzialem w opiniach ze ta nowa aplikacja od ing jest kulawa


@woody1991: Może nie korzystam z tych funkcji co inni użytkownicy, u mnie jest wszystko git majonez. Spłaciłem kredyt hipoteczny korzystając z niej i mam w ing swoje główne konto.
  • Odpowiedz
  • 0
@telemach20: ja aktualnie jestem bnp paribas i od kwietnia dochodza takie oplaty ze masakra prowizja zasilenie konta bukmacherskiego czy revolutem co jest dla mnie nieakceptowalne
  • Odpowiedz
Chyba jestem jakiś dziwny, bo moim zdaniem aplikacja PKO jest tak słaba, że idzie się pochlastać. Spróbujcie w niej znaleźć płatność kartą - nie ma w ogóle takiej opcji, aby filtrować. Saldo do spłaty karty kredytowej wciąż jest takie samo nawet jak się spłaci część długu, w Aliorze, Santanderze itp. kwota ta jest aktualizowana.
@telemach20 @woody1991
  • Odpowiedz
  • 0
@PepeXD @telemach20 @woody1991
Przykro nam, że nie jest Pan zadowolony z naszej aplikacji. Śpieszymy z instrukcją jak włączyć filtrowanie transakcji kartą.Po zalogowaniu w IKO, proszę wejść na historię rachunku, np. na kafelku głównego konta z ekranu startowego. Wyświetlimy pole wyszukiwania i obok symbol suwaka (poziome kreski). Po kliknięciu na "suwak" wyświetlamy dodatkowe opcje, np. "Typ operacji". Na liście wystarczy wybrać "Transakcje kartą".W sprawie aktualizacji salda karty kredytowej, prosimy o wiadomość po zalogowaniu
  • Odpowiedz
@EkspertPKO: w przypadku "salda" karty źle to opisałem. Opisze na przykładzie - na karcie mam 20 000, wydam 5000 i w kolejnym miesiącu mam dostępne saldo 15000, a do spłaty z zestawienia jest 5000. Jeśli spłacę 2300 zł, to saldo dostępne zwiększy się do 17300. Umiem dodawać i odejmować, wiec wiem, ze do spłaty pozostanie mnie 2700, ale ani na stronie, ani w aplikacji nie ma informacji o zaktualizowanej kwocie z
  • Odpowiedz
  • 0
@PepeXD: Transakcje kartą kredytową sprawdzisz w: Moje produkty > Karty > klik w kafel z kartą kredytową > Historia.

W IKO nie udostępniliśmy opcji potwierdzenia przelewu zleconego przez dziecko. Taką dyspozycję można potwierdzić w serwisie internetowym iPKO w sekcji PKO Junior. Jeśli dziecko zleci przelew,- pojawi się prośba o przelew.
  • Odpowiedz
Transakcje kartą kredytową sprawdzisz w: Moje produkty > Karty > klik w kafel z kartą kredytową > Historia.


@EkspertPKO: to wiem, ale skoro do karty debetowej i konta można użyć filtrów, to czemu nie jest to możliwe dla karty kredytowej? W aplikacji widzę jedynie transakcje z 13.12.2023 i nowsze. Co stoi na przeszkodzie, aby udostępnić filtrowanie i cały spis transakcji?
  • Odpowiedz