Wpis z mikrobloga

@77023: i fajnie gdyby był zwrot jeśli chodzi o prawa mężczyzn. Wybierz losową kobietę i zapytaj o służbę wojskową to Ci powie, że kobiety się nie nadają, a ktoś musi bronić państwa. Jak zapytasz czy to sprawiedliwe to będzie się wić jak wąż. Jak zapytasz w takim razie jaki przywilej w zamian. Bo skoro narzucasz obowiązek na jakąś grupę to za to się należy jakiś przywilej za to. To w najlepszym
@kill15you: chłopie, ja już tyle bab zaorałem w życiu na logikę, że odechciało mi się tego robić. Teraz je tylko wyśmiewam.
Nie opłaca się z babami rozmawiać na tematy równouprawnienia, na tematy problemów mężczyzn, w ogóle na tematy mężczyzn.

@Xtreme2007: nawet mi go nie żal xD Mam nadzieję, że jeszcze finansuje jakąś karynę na OF żeby ta mu na filmiku powiedziała, że jest gównem xD
@Xtreme2007: ten przygłup jeśli w ogóle tam poszedł, to dla siebie, bo chce żyć w normalnym kraju. Bo chce by jego żona, siostra czy córka nie musiała rodzić pod przymusem. Jeśli tego nie wiedział, to faktycznie nie musiał iść na marsze.