Wpis z mikrobloga

moze to zabrzmi #!$%@? absurdalnie ale wole zapytać, na początek dodam ze ostatni raz na treningu siłowym byłem z rok temu, cardio co 2 dzien skonczylem z miesiac temu, w duzym skrocie w tym miesiacu się dość zastałem jesli o ruch chodzi i ciało, i wczoraj juz ide spać ale smieszkowalismy z żoną, ze jak cos tam przegram to robie 20 pompek xD i #!$%@? to mowie jej dobra to jutro, a ona zeby na testa zrobic jedną xDDDD no i wiecie schodze klade się, pomiajac ze strzelily mi nadgarstki i łokcie od zastaniaxD to po zejsciu w dol i wyjsciu w góre ( bez problemu ) - wstajac rano odczuwam okropny ból miesni? chyba mięsni brzucha, wręcz bolący, podczas wstawania z pozycji leżacej czy czynnosci gdzie się to napina, co mi moglo się stać z mojej głupoty? mogłem naderwac jakis mięsień? czy coś powazniejszego? czy ignorowac czy lepiej nie? #mikrokoksy #silownia #fizjoterapia
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@SyntetycznySamiecAlfa: panie kolego mam wrażenie ze podczas gwałtownego opuszczenia lub podniesienia się, zrobiłem sobie krzywde w któreś męsnie brzucha, gdyż podczas wstawania czuje ból, jak jeden wielki zakwas ale no wątpie ze to to, więc pytam czy mozliwym było coś zerwać?
  • Odpowiedz
  • 0
@In_thrust_we_trust: wiesz co, latami sztuki walki, pozniej mialem dluga przerwe, praca siędząca przed kompem, mało ruchu aktualnie, miesiac temu ostatnie kardio robiłem na orbitreku i biezni, a tak to schody na 1sze piętro bo omijam winde, i czasami zakupy to mój jedyny ruch, mam 26 lat zaraz 27, a codziennie wieczorem odczuwam ból z przodu ud, domyslam się ze od tego ze jestem zastany i brakuje mi ruchu, moglobyc to
  • Odpowiedz