Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka

ej, ale czaicie? te #!$%@? głąby durne nie używają żadnych spf w takim klimacie xD. Khmerzy jak nie maja kasy na SPF to łażą w okryciu albo czapkach/kapeluszach, a te mongoly bez okularów przeciw UV, bez kremów - na żywca.

Pięknie widać po nich pogres mieszkania w tropikach + alko 24/7.

[wiem, to foto było, ale to mam pod ręką do moich przemyslen na asap]
lskx - #raportzpanstwasrodka 

ej, ale czaicie? te #!$%@? głąby durne nie używają żad...

źródło: 08.02.2021

Pobierz
  • 11
@Chilli_Heatwave: To w ogole ciekawostka, bo na wszysrkich kanalach YT podrozniczych, odcinki z cambo mowia jak Ty o gangsberg jako najtanszym trrunku, co widsc, czesto, na filmach "ekspatow". Liczne parasole. Chlopaki piją Cambodię, a z tego co wiem to jjuz najbardziej wyrob piwopodobny w tym Królestwie.
@awdochin: Już tłumaczę u nas za pańszczyzny można było chłopa rozpoznać po opaleniznie,kolor skóry był wyznaczninkiem ciężkiej pracy na słońcu,im większa opalenizna tym biedniejszy robak. I identycznie jest w kamobodży khmerki chcą dziecka z białmym nawet jak je oleje gdyż dziecko będzie jeasnej karnacji częściowo,co oprócz szkół których nie ma oznacza status społeczny (tak wiem rasizm,ale jak ktoś nie był w azji czy afryce tródno mu tłumaczyć zależności),możesz o tym poczytać,zachęcam.