Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zostałem odrzucony na badaniach psychologicznych do #policja bo pani nie spodobało się że w wieku 30 lat jestem singlem i mieszkam z rodzicami. Przeraża mnie fakt że niektórym wydaje się że znalezienie sobie partnerki w dzisiejszych czasach jak się jest 4/10 to coś prostego.
#przegryw #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25
Zostałem odrzucony na badaniach psychologicznych do #policja bo pani nie spodobało się że w wieku 30 lat jestem singlem i mieszkam z rodzicami. Przeraża mnie fakt że niektórym wydaje się że znalezienie sobie partnerki w dzisiejszych czasach jak się jest 4/10 to coś prostego.


@mirko_anonim: mordo, chyba do najbardziej rozgarniętych nie należysz, bo chodzi o mieszkanie z rodzicami, a nie brak żony/partnerki.
@LostHoldenCaulfield: sam fakt, że chciał iść do policji, nie mając potężnych pleców i wykształcenia, które by mu zapewniło w tej pracy dużą wygodę, raczej wyklucza wysokie IQ
kto normalny chciałby iść na zwykłego krawężnika za psi pieniądz, do tego stres i użeranie się z wszelkiego sortu podludźmi? to już lepiej iść do woja i się bawić tam w cyrk, chociaż normalni ludzie nie muszą na ciebie patrzeć, a i sama robota
@mirko_anonim: a mnie przeraża presja społeczna na bycie w związku. Powód, dla którego jesteś singlem jest nieistotny. Możesz po prostu tak woleć. A z kolei mieszkanie z rodzicami jako singiel — zakładając, że nie sprawia im to kłopotu — to często dość rozsądna opcja, zwłaszcza przy obecnym stanie gospodarki.

#!$%@?, ale jest wiele innych, co najmniej równie fajnych zawodów Mirku. Na pewno gdzieś się odnajdziesz. Powodzenia.
a może mieszka w zamczysku albo jakiejś wielkiej willi z rodziną i nie ma sensu się wyprowadzac


@heartbroken: może mieszka, szansa wynosi 0,000001%

Może opiekuje się rodzicami to też nie bo pan policjant musi żyć w chowie klatkowym?


@heartbroken: a co ma do tego mieszkanie z rodzicami? Może im pomagać żyjąc normalnie. Pan policjant chyba powinien być na tyle samodzielny, żeby w wieku 30 lat nie mieszkać z rodzicami. Jak
@Bover:

Jak będzie mieć trudną decyzję na szybko do podjęcia, to ma do matki dzwonić?

Dla ciebie mieszkanie z rodziną oznacza że ktoś ma dwie lewe ręce i sam skarpetek nie potrafi założyć? Co ma mieszkanie do podejmowania jakichś decyzji? Czyli uważasz ponad połowę milenialsów w Polsce za debili.