Wpis z mikrobloga

Zabawne( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy rok temu mówiłem, że Polacy się szykują, to potężnie myślące wykopowe umysły wyzywały mnie od foliarzy, płasko, szurów i onuc XD
W sumie to komplement dla mnie i nie mam im tego za złe.

Teraz z biegiem czasu, zabawnie się czyta coś, o czym "wiedziałeś" że nastąpi :D

Poza tym, w temacie cudownie przebadanych szczepionek również prawiłem to co dla potężnie myślących miłośników szprycy na zator, dziś jest nowością nie do zaakceptowania.

#zycioweprzemyslenia #polska #wojna #rosja #heheszki
wojna - Zabawne( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedy rok temu mówiłem, że Polacy się szykują, to potężni...

źródło: GFpnfIfXcAAh0Bs

Pobierz
  • 12
@wojna: tak myślę, że jutro ide wyrobić paszport i jak tylko usłyszę gdziekolwiek o ćwiczeniach albo ruchach ruskich wojsk w pobliżu polskiej granicy to biore kredyt w banku największy jaki dam radę i #!$%@? gdzieś do argentyny gdzie słuch po mnie zaginie.
@wojna: widzisz, ja też mówiłem że musimy się przygotować na wypadek ataku ze strony ruskich zwierząt bez honoru bo już raz przyszli do polskich kobiet, mężczyzn, dzieci, staruszków żeby torturować, zabijać i gwałcić, czasem nawet w tej kolejności. Eh, szkoda że nie można ruskich zbombardować i wypalić tych terenów do gołej ziemi, wszak to nie humanitarne było by wobec tych wszystkich ptaków, niedźwiedzi, krówek, piesków, kotków i innych, prawdziwych zwierząt które
@wojna: jako obywatel polski nie mogę bronić obcego państwa, nie jestem też żołnierzem NATO a Ukraińcy nie organizują jeszcze polowań na ruskich śmieci. Eh, wyjechać i za 20 000 zł móc sobie postrzelać do ruskich jak do kaczek...
jak nie możesz, przecież ua utworzyli specjalny pluton dla ochotników z zachodu


@wojna: to że ktoś daje taką możliwość to nie znaczy że ja mogę to zrobić - jestem związany przepisami rzeczypospolitej polskiej i nie mogę jechać i tam walczyć.