Wpis z mikrobloga

@arinkao: To ty się do mnie pierwszy #!$%@?łeś plebsie xDD o wychowaniu mówi ktoś, kto atakuje randomowych ludzi na wikopie xD Poziom ludzi robiących zakupy w Biedronce i bijących się o szmaty z przeceny. Kiedy Ty jutro będziesz przeciskać się między paletami szukając serka na przecenie, ja będę pił drinka i jadł najlepszego Pad Thaia na Phuket, miłej zabawy hahaha
@JohnnyPomielony: xD ale zabolało, nawet tego wysrywu nie czytam. Idź się rozrycz do mamusi ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
Nienawidze biedronki, wiele razy o tym pisałam. Sam sobie tam pracuj jak lubisz, innych nie zmuszaj...
@arinkao: U mamusi to Twojej byłem na herbatce ( ͡° ͜ʖ ͡°) z miłym zakończeniem. Jak Ci wstyd prosić to mów wprost, prześlę blikiem jakies drobniaki żebyś zaznał odrobiny luksusu w swoim życiu , zrobisz zakupy w Lidlu i nawet parówki te droższe sobie kupisz xD A teraz zmykaj spać bo jednak praca w Biedronce nie jest lekka, musisz się wyspać
@arinkao: Ale po co mi idiotko wstawiasz jakieś dane, skoro ja pisałem o komforcie robienia zakupów w marketach xDD Ty serio masz coś z deklem nie tak, skoro jesteś zbyt tępa aby dobrze zinterpretować pytanie, to się cofnij do podstawówki bo to wiedza podstawowa. Z każdym wpisem pogrążasz się jeszcze bardziej, więc oszczędzę Ci dalszej kompromitacji i witam na czarnolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°) weź sobie pogadaj