Wpis z mikrobloga

Czy ktoś prócz mnie zauważył na jakiego dzbana wyszedł wczoraj Kosecki?
Wielkie panisko PAN PIŁKARZ wjechał od razu z pyskiem do wyzywania jednocześnie się broniąc, że on w tym wszystkim jest nowy, nie ma insta i nie wie kto zasięgami co znaczy bo ma to w dupie. Wyżej sra niż dupę ma jak podkreśla z jakich jest sfer i jaki ma status społeczny, aż uszy więdną jak tego się słucha.
Najzabawniejsze, że robi z siebie mesjasza, że to on pierwszy zacząć ten styl życia w Polsce, że robi co chce, że tatuaże xD, że imprezy i aferki zakulisowe.
ŻADEN POWTARZAN ŻADEN piłkarz ani celebryta tak wcześniej nie żył i to on jest protoplastą życia jak panisko. Ha tfu na kose.
#famemma
  • 8
  • Odpowiedz
@Ruchenstein-Boltzman: Dokładnie to samo pomyślałem, wygląda na bardzo nieprzyjemnego typa, i wydaję mi się, że to nie jest kreacja na potrzeby poddymiania, a po prostu taki jest. Strasznie zadufany, arogancki.
  • Odpowiedz
@Ruchenstein-Boltzman: Mialem okazje poznac Koseckiego na imprezie - strasznie ograniczona intelektualnie osoba i mitoman, ktory prosi, abys przedstawil go swoim kolezankom i wspomnial kim jest. Najczesciej lata ze swoim przydupasem patrykiem, ktory reprezentuje podobny poziom.
  • Odpowiedz