Wpis z mikrobloga

Prośba o pomoc do wykopków fachowców od telewizorów.

Mam telewizor model: Samsung UE55J5600

Niestety pośród aplikacji możliwych do ściągnięcia nie mam canal+ vod. Dodam, że śmigają na nim inne apki takie jak netflix, player.pl, czy viaplay.

Na innym telewizorze już z androidem nie ma takiego problemu, bo defaultowo jest możliwość wgrania tej aplikacji i korzystania z niej.

Tak samo z TVP vod, na tv z androidem mam tvp vod z możliwością zalogowania się, a na tym Samsungu mam jakby okrojoną tą aplikację tvp (testowałem 2 różne, które mam możliwość na tym tv) i mają one jakby ograniczoną funkcjonalność względem tej aplikacji na tv z androidem, między innymi brak menu z dodatkowymi opcjami, w tym logowania.

Ten Samsung jest dosyć leciwy już, ale oprogramowanie jest aktualizowane na bieżąco.

Pytanie brzmi: czy jest jakaś możliwość spowodowania, aby jednak ww. aplikacje działały prawidłowo na Samsungu tak jak na tym Androidzie? Może trzeba wgrać na sztywno jakiś nowy soft z innego źródła niż to defaultowo podpięte pod tv?

Trochę chaotycznie napisane, więc jakby potrzeba było więcej informacji to proszę dopytywać, postaram się jaśniej.

Z góry dzięki za wszelką pomoc, pozdrawiam!

#elektronika #telewizory #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz