Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Android
  • 0
@spiderpl @Wiskoler_double @Noami najwięcej Mirko pisze o Filmanie, dlatego chyba warto tam najpierw sprawdzić. Dzięki wielkie!

@Merkowsky chętnie zapłace więcej za dobra obsługę i dobry produkt.
W VE prawie fizycznie czułem jak wyciągają pieniądze a bardzo mało dają w zamian.
Nie chcę się nawet rozpisywać czym dokładnie mnie zrazili, ale po poprzednim dobieranie okularów dałem im szanse, a po ostatniej współpracy mam pewność, że nigdy tam nie chce wrócić
@C4rlos: kodano? Przy zakupie wszystko ok, za to był cyrki z reklamacją, gdy okazało się, że oprawka była wadliwa. Jak noszę okulary od niemal 30 lat, wielokrotnie trafiały się wadliwe, tak pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, by optyk zamiast udokumentować wadę i zaprosić na wymianę oprawki, gdy przyjdzie nowa, wymaga by... zostawić okulary na kilka tygodni. A ty kliencie w tym czasie chodź po omacku, albo rób na szybko zapasowe
via Android
  • 1
@C4rlos trzy filary problemu: badanie specjalistki, problemy z dostarczeniem produktu i brak brak pomocy, a nawet naciąganie w momencie kiedy wynikł problem (jestem obiektywny, problem wynikł z mojej winy)

1) w trakcie spotkania pani specjalistka naciągała na dwa dodatkowe badania, które od początku nie wydawały mi się potrzebne. Z ciekawosci dałem się przekonać na dodatkowo platne badanie ciśnienia oka - nie jestem po medycynie, ale na studiach miałem sporo fizjologii czlowieka, dlatego