Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie film, a chłop zajada Snickersa, mój ulubiony batonik, chciałbym teraz iść go kupić, ale wszystko zamknięte, więc wpadłem na pomysł sklep online który rozwozi wszystko w przeciągu 30 minut. :D

Owszem istnieją sklepy spożywcze gdzie można zamówić online, ale oni wysyłają paczką przez pocztę, a nie mają własnych dostawców, hmm, czy coś takiego w sumie istnieje? Zamawiasz Snickersa o 1 w nocy a za 30 minut dostarczą Ci?
Taki online sklep 24/7. Nawet Pizza nie dowozi przez 24/7.

#pytanie #ankieta #ciekawostki
aptitude - Oglądam sobie film, a chłop zajada Snickersa, mój ulubiony batonik, chciał...

źródło: DALL·E 2024-02-06 04.09.52 - A cozy living room at night with a person sitting on a couch, watching a movie. Next to the person is a small table with an open laptop displaying a w

Pobierz

Korzystalibyście z takiej usługi jakby powstała?

  • Taak 23.4% (44)
  • Nie :/ 76.6% (144)

Oddanych głosów: 188

  • 43
tak, dzwonisz że chcesz zamówić zakupy, zapłacisz jak za kurs plus zakupy.

Kiedyś tak zaopatrzenie na imprezie uzupełniałem. Bez problemy.


@wolny_kot: Ale nadal, co zrobi taki biedny taksówkarz, jak chcesz mrożoną pizze o 3 rano?
Ja #!$%@? serio? Co to jest za łeb i czemu wy z nim nieironicznie dyskutujecie? XD


@Mackwi: Ponieważ wróciłem z rozmowy, taksówka zgadza się na taką współpracę, a z sklepem mam jutro rozmowę :)

Serio myślę, nad założeniu firmy.

Kurczę, muszę zacząć pracę nad stroną, a pracuje aktualnie nad czymś innym :/
Może zatrudnię kogoś z fiverr. Bo już sam nie daje rady ogarniać tego wszystkiego.

Nie zrozum mnie źle, ja
nie ma w Twoim mieście sklepów monopolowych? Dowiezie Ci taxi/uber.


@Sasanka9: No ale chyba nie zrozumiałeś mojego zamysłu, mi chodzi, aby dowozić 24/7, chcesz Snickersa albo papier toaletowy o 1 w nocy, żaden problem, zamawiasz online i masz za 30 min.

W teorii mam już umowę z taksówkarzami w moim mieście. Teraz tylko czekam na na sklep.

Nasze miasto lubi innowacje, nawet mamy Kexi Taka alternatywa dla taxi, ale jedziesz z
no ale przecież monopolowy jest czynny 24h i taxi też. Dzwonisz, żeby zrobili Ci zakupy i przywożą Ci ten papier o 1 w nocy :)


@Sasanka9:

No właśnie nie, u nas w Niemczech zamykają o 20:00 a otwierają o 7:00. Tylko jedynie Taxi działa 24/7.
Zadzwonisz o 1:00 przyjadą za 1 minutę, bo mam stację Taxi obok siebie xD
Dlatego jedyna alternatywa na pobieraniu towaru dla klientów to stacje benzynowe.
Ale
Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć wielu klientów spragnionych snickersa o 1 w nocy :D


@Sasanka9: No dzięki, ale takie głupie pytanie, chcesz snickersa o 1 w nocy?
No nie ma jeszcze takiej firmy co takie co oferuje w współpracy z Taxi i sklepem.

A, takie małe ograniczenie mam, to będzie działać jedynie w zakresie Kelheim na Bawarii, dalej muszę nowe umowy zawierać. Ale jak się przyjmie, mogę jakoś rozwinąć
@aptitude nie od razu Rzym zbudowano ( ͡º ͜ʖ͡º) Ciekawa jestem czy to wypali w środowisku, które nie jest przyzwyczajone do nocnych zakupów. U mnie kiedyś otworzyli taki mały market na 24h, ale nie sprawdziło się i stopniowo skracali godziny otwarcia.

A co do mnie to pewnie, że czasem chcę, ale zwykle nic z tym chceniem nie robię :D
U mnie kiedyś otworzyli taki mały market na 24h, ale nie sprawdziło się i stopniowo skracali godziny otwarcia.


@Sasanka9: Serio? Hmm, ale to lokalny sklep, gdzie trzeba ubrać buty i iść do niego?
Mój sklep będzie, zamawiasz o 1 w nocy Snickersa i dowiezie Ci najbliższy taksówkarz.

ale nie sprawdziło się i stopniowo skracali godziny otwarcia.

Ejj nie zapeszaj :X
@Sasanka9: To będzie działać :x
Musi, bo mam już umowę z taksówkarzami, jedynie czekam na potwierdzenie z sklepu, a jak nie uda się, to zostaje stacja.

W sumie, zbudowałem ten cały pomysł biznesu, na waszych komentarzach, więc co może się nie udać? :D

Z tymi taksówkarzami, to był świetny pomysł, nie wiem, czy sam wpadłbym na to. Bo klient który zamawia Snickersa o 1 w nocy, chyba będzie gotowy zapłacić za
@Sasanka9: Tylko statystyki pokazują, że niewiele z nas będzie z tego korzystać.

Ale te 20% ludzi to nasze potencjalni klienci :D

Nawet ChatGPT dba o bezpieczeństwo, ale już istnieje CCTV.

Umowy i bezpieczeństwo: Zapewnienie, że taksówkarze mogą bezpiecznie wejść do sklepu i pobrać produkty, wymaga silnych umów prawnych oraz systemów bezpieczeństwa. Będziesz potrzebował zaawansowanych systemów monitorujących (np. kamery CCTV), aby zapobiegać potencjalnym nadużyciom lub stratom.

Nawet ChatGPT uważa, że taksówkarze to
aptitude - @Sasanka9: Tylko statystyki pokazują, że niewiele z nas będzie z tego korz...

źródło: Screenshot 2024-02-06 at 13.27.35

Pobierz