Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie film, a chłop zajada Snickersa, mój ulubiony batonik, chciałbym teraz iść go kupić, ale wszystko zamknięte, więc wpadłem na pomysł sklep online który rozwozi wszystko w przeciągu 30 minut. :D

Owszem istnieją sklepy spożywcze gdzie można zamówić online, ale oni wysyłają paczką przez pocztę, a nie mają własnych dostawców, hmm, czy coś takiego w sumie istnieje? Zamawiasz Snickersa o 1 w nocy a za 30 minut dostarczą Ci?
Taki online sklep 24/7. Nawet Pizza nie dowozi przez 24/7.

#pytanie #ankieta #ciekawostki
aptitude - Oglądam sobie film, a chłop zajada Snickersa, mój ulubiony batonik, chciał...

źródło: DALL·E 2024-02-06 04.09.52 - A cozy living room at night with a person sitting on a couch, watching a movie. Next to the person is a small table with an open laptop displaying a w

Pobierz

Korzystalibyście z takiej usługi jakby powstała?

  • Taak 23.4% (44)
  • Nie :/ 76.6% (144)

Oddanych głosów: 188

  • 43
@Sasanka9: Nie chce nic mówić ale to naprawdę na poważnie zaczyna się robić, mam 13 lutego rozmowę o tym StartUp i potencjalnym funduszem od państwa Niemcy :3
Jak zaakceptują, dostane półmilionowa euro. (na polskie to 2 miliony PLN) Ale będzie trzeba rozsądnie wydać.

Jedyny minus, trzeba dodać na swojej stronie logo, że EU jest fundatorem. W sumie Kexi tak samo ma.

Nie za bardzo mi się podoba, pokazując, że zostałem sfundowany
@aptitude tak, taki do którego trzeba iść albo wysłać kogoś innego np. wspomnianego taksówkarza. Skrócili później do 24, a teraz jest chyba 21 czy 22. Może pomysł padł, bo w okolicy są monopolowe, a nikt nie robił codziennych zakupów o 1 w nocy.
U Ciebie nie ma nocnych sklepów, więc możesz trafić w 10 :)
@Sasanka9: Ja mam już umowę z taksówkarzami, ale jutro dostanę umowę od sklepu, aby taksówkarz dostał klucz na wejście do sklep, wzięcia produktu i dostarczenia, wiele się teraz dzieje, czekam na dotację od EU na pół miliona Euro. A jak nie dadzą, (choć każdemu dają) to plan B, rozmowa z sklepem, stworzenie umowy na wejście i zamontowanie własnych kamer w sklepie, bo właściciel może oszukać.

Niestety to wszystko leci z mojej