Wpis z mikrobloga

#!$%@?, to uczucie, gdy żebrzę jak głupi na wykopie,a najchętniej chciałbym wrócić do Holandii i #!$%@?ć jak głupi na roli, gdy przed udarami ojciec załatwił mi tam robotę. Było ciężko, miałem w #!$%@? odcisków, ale człowiek po pracy wracał i czuł, że zarobił swój "hajs",
A teraz? Najpierw były udary, przez które musiałem na nowo uczyć się pisać oraz jąkałem się jak głupi, to jednak miałem cel, ponieważ chciałem na poważnie wrócić do pisania.
Niby swój cel osiągnąłem, lecz potem nadszedł zawał, który sprawił, że upadłem na dno i po dziś dzień nie potrafię się podnieść, bo niby umiejętności pisania nadal są, to jednak motywacja, chęć zmiany życia oraz by chociaż regularnie pisać krótkie teksty, to wszystko upadło, przzez co raz na jakiś czas wrzucę coś na swój tag #filmowyjanusz

Kuźwa - chciałbym w tym momencie wrócić do #!$%@? na roli i nawet zdechnąć, niż dalej siedzieć w tej matni, bo leki depresyjne nie działają, więc muszę co jakiś czas wracać do psychiatry z nadzieją, że może tym razem się uda.
Ludzie mi piszą, że będąc tak poważnie chorym każdy mnie zatrudni, lecz gówno prawda, nie bez powodu nadal się jedynie użalam nad sobą.

Ostatnio jakiś mirek mi zaproponował, abym dla niego pisał teksty - prosta rzecz, napisać tekst i mieć z tego hajs, a po dwóch tygodniach nadal ten tekst jest w powijakach.

Dobra, koniec użalania się, więc za chwilę wrzucę link do mojej zrzutki, po czym spróbuję zasnąć po raz kolejny - #!$%@? mać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS Tutaj macie link do mojej zrzutki, w której możecie przeczytać kilka dokumentów KLIK, a tutaj macie moje wspomnienia z czasów, gdy dostałem udarów oraz zawału KLIK
PPS Jeśli nie chcecie czytać takich rzeczy, to dodajcie tag #hacerking na czarno

#gorzkiezale #nocnazmiana #gownowpis
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@kiszczak: Z ochroną, to już dawno próbowałem. Po prostu musiałbym przenieść się do większego miasta, aby znaleźć pracę, bo u mnie, to już wszędzie byłem.
  • Odpowiedz
  • 0
@kiszczak: Kurcze, nie sądziłem, że myślałeś, iż nie chciało mi się robić i mnie wywalili. Mówiąc szczerze, jakbym miał pracę, to byłbym naprawdę happy, bo wtedy czułbym, że zapracowałem na pieniądze :D
  • Odpowiedz