Wpis z mikrobloga

oglądam tą Kompanie Braci i męczy mnie ten serial, kamera się trzęsie jakoby miała odwzorowywać chaos na polu bitwy postaci są papierowe, albo ultra bohaterscy albo ultra #!$%@?, jakiś taki ten serial jest nijaki robiony typowo po amerykańsku dokument to nie jest tylko podkoloryzowane realia o których niby opowiadają prawdziwi bohaterowie (dla tych Panów to szacunek) którzy walczyli o ziemie których ich wnuki nie wiedzą gdzie się znajdują, ogólnie wam powiem "taki se" ten serial raczej glownie dla takich wojskowo wojennych frików co uważają że szeregowiec ryan to arcydzieło kina wojennego a dla fanów np. Stalingradu 1993 to nie polecam raczej serial nie jest zły, ale męczy
przepraszam że tak napisałem #seriale #bandofbrothers #kompaniabraci
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@moj_wykopowy_login: nie wiem czy lepiej czy gorzej, nie porównuje starych produkcji do nowych produkcji bo mija się to z celem, efekty faktycznie w serialu są na wysokim poziomie ale często odnoszę wrażenie, że na właśnie samych efektach ten serial stoi. Bohaterowie, których sylwetki stara się ta produkcja przybliżyć widzowi zasługują na lepszy serial. Przepraszam, że tak napisałem.
  • Odpowiedz