Wpis z mikrobloga

@krupkka jeżeli chłop z tym żyje, nie przeszkadza mu to w codziennym życiu i jedynie ma #!$%@? wspomnienia to nie widzę powodu by się leczyć.
Nie mówiąc że farmakologia w psychiatri ma zawsze swoje duże wady, tylko się o nich nie mówi by nie zniechęcać do leczenia.
@MilyMichas: Nie wiem ile masz lat. Ale nawet 20-30 lat temu, gdy jechało się na obóz z książką o historii, to nikt ci krzywdy nie chciał zrobić. Za dobrze napisaną maturę z polskiego też się ludziom życia nie niszczy. Byłem arkuszem ocen na tym egzaminie. Tak było, nie zmyślam. xD
@Goatlord on mówił o wyśmiewaniu i znęcaniu psychicznym, ale nie twierdzę że na pewno mówił prawdę, może był w klasie z patusami, może coś sobie ubzdurał, ale słychać ból w jego słowach
@Goatlord masz rację, dziwne że nie zarejestrowałem tego xd, nie no brzmiał smutno i stąd mój komentarz.
Chociaż mógł być tym #!$%@? co na wycieczce gdy klasa chciała chwilkę dla siebie on namawiał nauczyciela by grupą szli do jakiegoś muzeum itp, może nie cała klasa tylko kilku patusów, u mnie też był nielubiany kujon któremu się obrywało w gimbazie od największej patologi.
@MilyMichas: Równie dobrze, duży pokój na x chopa, który postanowił przyimprezować, a jeden typ nie potrafi się dostosować i próbuje ostentacyjnie niszczyć reszcie zabawę. Chopie, to bajka jest. Wśród głoszących swoją prawdę zauważyłem jedną prawdiłowość. Oni zawsze są biedni i krzywdzeni.
@TwojHimars: Mówi o KLASIE, a nie patusach. Do Anglii pojechał, to się na Anglików obraził. Obstawiam, że to taki sympatyczniejszy Pietras, który ma problem dostosować się do grupy. Spoiler alert: żyjemy w społeczeństwie. xD