Wpis z mikrobloga

#gry #steam #zalesie
xD dodałem jakoś 3 lata temu tą grę do wishlisty z zamiarem kupna kiedyś tam, i dwa lata temu pamiętam była przecena na jakieś 100 złotych ale wciąż uważałem, że to za dużo by ją kupować. A tu lata mijają, a cena zamiast maleć, to coraz wyższa, pomimo coraz większych przecen "procentowo" xDDDDDDDDDDDDDDDDD
Fajna promocja bulwo, czy wam Square Enix się sufit na łeb nie spadł, zmieniając bazową cenę 5 letniej gry na poziom 370 złotych??
bary94pl - #gry #steam #zalesie 
 xD dodałem jakoś 3 lata temu tą grę do wishlisty z ...

źródło: tsooo

Pobierz
  • 9
  • 0
@Pomruczenie: Generalnie ta gra wisi takim moim limbo, dodałem ją w wishlist, ale bez większego zamiaru kupienia, chyba że byłaby po 30 zł. Ale śmieszy mnie to, co się dzieje z jej ceną, zamiast maleć to coraz wyższa xD
  • 0
@Areooo51: Aha, faktycznie. Patrzałem tylko na wishlist, a tu pokazuje jakby to sama gra była przeceniona, nie w jakimś bundlu.
To w takim razie wishlist jest #!$%@?, bo powinien pokazywać cenę jednostkową gry, a nie cenę w bundle. Co to, Steam zaczyna się bawić w biedronkę xD?
  • 0
@orgin246: No właśnie na wishliście powinno pokazywać normalną cenę pojedynczej danej gry. Bo wchodzę w wishlista, i pierwsze co widzę to podwyższoną cenę bazową 5 letniej gry, i obwiniam wydawcę o to, a to nie prawda i Square oberwało za friko xD